Франшиза розважального центру RockFellow (Україна)

Думаєте на розвагах неможливо побудувати серйозний бізнес? Це цілком можливо. Хочете переконатися? Тоді читайте нашу статтю про RockFellow – інноваційної франшизи в сфері розважального бізнесу України.

Початок шляху RockFellow

Все почалося з того, що засновник RockFellow Данило Задорожний разом з друзями вирішив відкрити власний кінотеатр в невеликому підвальному приміщенні Києва.

Вся справа в тому, що молодих людей дико дратувало те, що у звичайному кінотеатрі тобі постійно заважають люди, які щось жують і шелестять пачками від чіпсів або попкорну. До того ж в громадському кінотеатрі неможливо поставити фільм на паузу, якщо виникла така необхідність.

Саме тому молоді люди відкрили свій кінозал, де можна було самостійно вибирати фільми і насолоджуватися переглядом кінострічок в колі друзів. Перший час приватний кінозал був відкритий тільки для вузького кола друзів. Однак пізніше заклад став набирати популярність і працював вже практично цілодобово.

Розвиток RockFellow

Відвідувачів ставало все більше і більше. Заклад став розширюватися і складався вже з чотирьох приватних кінозалів з індивідуальним дизайном, які були оснащені сучасним обладнанням. В одному залі можуть комфортно розміститися від двох до десяти відвідувачів.

Пізніше антикінотеатр отримав назву RockFellow і перетворився в унікальний простір, де є ресторан, бар, караоке, зона для віртуальних ігор, відкрита тераса.

У приватному кінозалі можна переглядати не тільки популярні фільми, але і власні відео. У барі можна дивитися прямі трансляції спортивних матчів.

У закладі можна робити абсолютно все, що не забороняється законом. У RockFellow можна влаштовувати романтичні побачення, відзначати будь-які заходи в галасливій компанії, грати з друзями в віртуальні та інтелектуальні ігри. Тут навіть можна проводити або брати участь в навчальних тренінгах та семінарах.

Особливості франшизи RockFellow

Потенційним франчайзі, RockFellow пропонує стати власниками унікального розважального центру, який не має аналогів в Україні. Ставши партнером RockFellow, франчайзі стає власником ресторану, бару і унікального антикінотеатра.

Щоб придбати франшизу необхідно внести паушальний внесок в розмірі 50 000 $, інвестиції в бізнес складають від 516 000 $. При цьому роялті 5% від обороту, а рекламні відрахування 1%. Окупність бізнесу складає в середньому два з половиною роки. Рентабельність бізнесу коливається в межах 25-29%.

 

RockFellow пропонує своїм франчайзі:

  • право використовувати торговельну марку та ноу-хау;
  • маркетинговий і фінансовий план;
  • проект і дизайн всіх приміщень;
  • технічний проект;
  • підтримку на всіх етапах розвитку бізнесу;
  • ефективну CRM-систему;
  • навчальні програми;
  • інструкції та методичні матеріали по роботі з клієнтами.

Варто зазначити, що існують певні обмеження по розташуванню закладів RockFellow – вони повинні розташовуватися в містах обласного значення.

З кожним франчайзі індивідуально працює менеджер. У RockFellow також є єдиний колл-центр, куди можна звернутися з будь-яких питаннь щодо організації бізнесу.

Менеджери RockFellow допомагають франчайзі підготувати франчайзингову точку до відкриття. Крім цього франчайзер допомагає партнерам в просуванні в соціальних мережах і дає рекомендації як побудувати ефективну комунікацію з клієнтами.

Сьогодення RockFellow

Сьогодні це унікальний простір, де можна дивитися фільми в приватному кінозалі, насолоджуватися смачною їжею в ресторані, грати в ігри, курити кальян у приємній та дружній атмосфері, де відвідувачі не заважають один одному.

 

Бажаєте стати власником антикінотеатра, бару і ресторану одночасно? Тоді звертайтеся за консультацією до експертів компанії Franchise Capital. Фахівці розкажуть особливості франшизи і дадуть відповідь на всі питання, з приводу співпраці з RockFellow.

 

Franchise Capital – міжнародне консалтингове агентство з повним спектром послуг в сфері франчайзингу, яке пропонує рішення «під ключ» від створення, маркетингу, продажу франшизи до навчання, бухгалтерських послуг, експорту франшизи на зовнішні ринки і аутсорсингу відділу франчайзингу. Ми завжди готові прийти вам на допомогу!


* обязательные для заполнения поля.

×

* обов'язкові для заповнення поля.

×