Франшиза піцерії PIZZA CELENTANO (Україна): форматність проекту

Найбільшій ресторанній мережі України вже понад 20 років. Для того, щоб ресторани мережі залишалися актуальними, мережа постійно змінюється, а наповнення ресторанів розширюється.

Кілька років тому ресторани отримали новий еклектичний дизайн інтер’єрів, розроблений студією ARSIDEA, за який отримала нагороду кращий інтер’єр громадського закладу на конкурсі Europe Property Awards, Лондон, Великобританія.  Челентано франшиза

До 20-річчя мережі Pizza Celentano, мережа спільно з відомою українською агенцією Qubstudio здійснила ре-дизайн бренд стилю. Ця робота теж отримала визнання нагороду Ukrainian Design: The Very Best Of у номінації корпоративна та бренд айдентика: http://design-awards.com.ua/winner_one/2018/1579/

Але найбільших змін зазнало наповнення ресторанів. У цьому році вже два ресторани мережі відкрилися у ще більш розширеному форматі. Обидва ресторани знаходяться у Львові.

Окрім вже звичного для Pizza Celentano приготування італійської тонкої піци за допомогою елементів піца-акробатики у розширених форматах ресторанів з’явилося ще кілька станцій, на яких майстри своєї справи готують італійські страви безпосередньо під пристальним поглядом гостей ресторану, бо люблять і вміють готувати та ділитися своїми секретами.

PASTA BAR

PASTA BAR – місце, де «народжується» справжня паста за італійськими рецептами, яку можна замовити в ресторані або придбати і приготувати вдома. Стільки видів та кольорів щойно створеної пасти ви ще не зустрічали і, мабуть не зустрінете ні на Сардинії, ні на Сицилії.

Франчайзинг Челентано

Тальятеле, тротоле, фузілі, равіолі, тортеліні і навіть карамеле – паста, яка схожа на різнобарвні карамельки. Pasta Maker ресторану допоможе розібратися у видах пасти, та пропонує найбільш відповідну до вашого настрою та компанії. До речі, тут можна замовити улюблену пасту Кватро Формаджі, Карбонару чи Болоньєзе та самостійно обрати форму пасти, яку тобі приготують миттєво.

У ресторанах розширеного формату також дуже містка винна карта, а до вина найкраще смакують антіпасті – італійські закуски, які в цих ресторанах теж особливі.

MOZZARELLA BAR

Наступна станція MOZZARELLA BAR – тут Mozzarella Master демонструє як виготовляється моцарелла. Можна замовити один чи кілька видів до своєї піци, спробувати в антіпасті чи салаті, або придбати додому з собою. Творці ресторанів Pizza Celentano розширеного формату намагалися більшість меню перевести у формат відкритої кухні та власного виробництва.  В окремому меню Антіпасті бару можна обрати моцарелу та доданки до неї та сформувати свою індивідуальну страву.

FOOD&WINEФраншиза Челентано

Ще один важливий елемент розширеного формату Pizza Celentano – крамниця  FOOD&WINE. В нашій крамниці – вино та продукти для гурманів за демократичними цінами. Тут багато позицій середземноморських товарів, в тому числі власного виробництва для того, щоб дивувати рідних і подорожувати смаками вдома.

CELENTANO KIDS

Ну і звичайно не обійшлося без найважливіших гостей кожного ресторану Pizza Celentano – дітей. CELENTANO KIDS – простір для найменших гостей Pizza Celentano. Дитячі свята, майстер-класи з виготовлення піци і не тільки саме тут. Унікальна опція – особливий світ 3D маппінгу, від якого не відведе очі і дорослий. Тільки уявіть, що дитина може сама розмалювати свого героя, а потім він оживе на стіні та зможе з нею погратися.

«Наша мережа починала з демократичного підходу до вибору гостя, адже саме в Pizza Celentano запропонувала самостійно обирати начинки до піци в піці EGOїста. Ми продовжили цю традицію в пасті та в Mozarella Bar, але також цю політику ми застосовуємо тепер і в продажі франшизи. Наш ресторан складається з певного набору елементів, а вже з франчайзі ми вирішуємо, які елементи будуть підходити до локації. За таким підходом ми готові будувати ресторани на різних локаціях та в різних містах. Я вже бачу, що така гнучкість – це наша велика перевага» – розповідає CEO ТМ Pizza Celentano Володимир Гнатюк.

 

Мережа запрошує потенційних франчайзі до співпраці.

 

Franchise Capital – єдине консалтингове агентство в сфері франчайзингу з повним спектром послуг, яке пропонує рішення «під ключ», орієнтовані на найбільш важливі аспекти стратегії зростання вашої франчайзингової мережі. Від послуг зі створення, маркетингу, продажу франшизи до навчання, бухгалтерських послуг, експорту франшизи на зовнішні ринки і аутсорсингу відділу франчайзингу – ми завжди готові прийти вам на допомогу!


* обязательные для заполнения поля.

×

* обов'язкові для заповнення поля.

×