В MBE Worldwide (MBE) озвучили результати діяльності за 2019 рік

MBE Worldwide (MBE) – постачальник послуг, світовий лідер в області рішень з доставки, складування, друку і маркетингу для малого і середнього бізнесу (МСБ) та приватних осіб, з мережею незалежних підприємців. MBE працює з трьома взаємодоповнюючими брендами: Mail Boxes Etc., Alphagraphics і Postnet. Компанія позиціонує себе в якості стратегічного партнера з розвитку напрямку доставки і упаковки, орієнтуючись саме на першу і останню милі процесу доставки, і в якості ведучого локального постачальника персоналізованих рішень для друку і маркетингу.

У червні 2020 року в компанії заявили, що 2019 рік став вражаючим роком для MBE Worldwide (три бренди Mail Boxes Etc., Alphagraphics і Postnet)

  • загальна кількість працюючих Центрів перевищила показник 2 600 (+131 vs 2018)
  • присутність мережі в 52-х країнах світу (+5 vs 2018)
  • оборот мережі склав $ 1,03 млрд (+ $ 68м vs 2018)
  • 4 нових майстер-ліцензіата (ML): Нідерланди, Єгипет, Сінгапур і Білорусь
  • більше 500 000 постійних клієнтів (в основному представники МСБ)
  • більше 10 000 співробітників

Промова Паоло Фіореллі

«2019 рік видався для нас чудовим», сказав Паоло Фіореллі, президент і виконавчий директор MBE Worldwide, «це ще раз продемонструвало, що ми можемо забезпечити органічне зростання всієї групи завдяки величезним зусиллям і відданості як наших місцевих підприємців, так і корпоративних команд . Крім того, ми тільки що оголосили про остаточну угоду з Oaktree Capital Management, LP про придбання до 40% частки в MBE, тим самим підтримуючи наші амбітні плани щодо подальшого зростання конкурентоспроможності MBE, міжнародної присутності та фінансової стійкості в найближчі кілька років».

«Ми озвучуємо ці чудові результати 2019 року в середині пандемії Covid-19, пандемії яка впливає на особисте і ділове життя всіх нас», продовжує Паоло Фіореллі, «але світ демонструє серйозну стійкість і великий опір, і я впевнений, що ми скоро переможемо в цій боротьбі».

Особлива присутність MBE Group в роздрібній торгівлі дозволяє мережі функціонувати на «останній милі» (термін з логістичної сфери) між компаніями як великими, так і дрібними і споживачами, особливо в тих випадках, коли потрібен індивідуальний підхід до послуг і особиста взаємодія. Клієнти знаходять зручність і ефективність, передаючи потреби своїх підприємств в обслуговування команді МВЕ.

Слоган MBE #PeoplePossible втілює в собі прагнення MBE Global Network постійно знаходити нові індивідуальні, орієнтовані на людей рішення для вирішення повсякденних завдань клієнтів.

Про Mail Boxes Etc.

MBE Worldwide SpA, («MBE»), італійська сімейна холдингова компанія, розташована в м.Мілан (Італія). Одна з найбільших міжнародних франчайзингових мереж зручно розташованих сервісних Центрів. Що пропонують рішення з доставки, складування, друку, маркетингу малим і середнім компаніям і приватним особам через мережу в основному незалежних Центрів. Центри MBE пропонують індивідуальні рішення для малого та середнього бізнесу. Все аби задовольнити потреби їхнього бізнесу і діяльності з унікальним і видатним рівнем обслуговування клієнтів. В даний час MBE працює під трьома різними брендами: Mail Boxes Etc., AlphaGraphics і Postnet. Її глобальна мережа в даний час налічує понад 2600 Центрів в 52 країнах, з більш ніж 10 000 співробітників.

Адреси компанії

Інформація про франшизу на нашому сайті: mail-boxes-etc

Для отримання додаткової інформації про MBE, відвідайте www.mbeglobal.com

MBE Worldwide Group

www.mbeglobal.comwww.mbe.it – ​​www.mbe.eswww.mbe.dewww.mbefrance.frwww.mbe.plwww.postnet.comwww.alphagraphics.com

MBE в країнах СНД

www.mbeukraine.infowww.mberussia-franchising.comwww.mbe-franchise.kzwww.mbe.kg

 

Franchise Capital – міжнародне консалтингове агентство з повним спектром послуг в сфері франчайзингу, яке пропонує рішення «під ключ» від створення, маркетингу, продажу франшизи до навчання, бухгалтерських послуг, експорту франшизи на зовнішні ринки і аутсорсингу відділу франчайзингу. Ми завжди готові прийти вам на допомогу!

Більше: Новини компанії  |  Календар заходів  |  Наш блог  |


* обязательные для заполнения поля.

×

* обов'язкові для заповнення поля.

×