10 кращих франшиз листопада 2020 року. Рейтинг Franchise Capital

Рейтинг ТОП-10 франшиз листопада 2020 року за версією відвідувачів і експертів сайту Franchise Capital виглядає наступним чином:

  1. ↑ АнтиШкола Англійської Space Deer
  2. ↑ Perfect Balance
  3. ↓ Экспресс Стрижка
  4. ↑ ZakazBuketov
  5. ANDRE TAN
  6. ↓ Маленька Пекарня
  7. ↓ BEAUTY PROF
  8. + MAIL BOXES ETC. (MBE)
  9. ↓ Muzcool
  10. + Джигит

Давайте розберемося, що це за проекти?

№ 1.

Франшиза АнтиШкола Английского Space Deer – революційний проект в сфері мовних шкіл. Це навчання без парт і нудних домашніх завдань. У проекті реалізовані програми занять для дорослих і дітей: все продумано так, щоб ваша АнтиШкола не простоювала ніколи. Ви отримуєте 5 дорослих програм і 8 дитячих + тематичні програми на літо і короткі сезони.

№ 2.

Франшиза Perfect Balance – стрімко зростаючий проект, який успішно себе зарекомендував на ринку здорового харчування в декількох країнах. Основна спеціалізація – це інноваційний сервіс доставки здорового харчування, який відповідає потребам кожного клієнта. Проект допомагає людям заощадити час на приготуванні і підрахунку калорій, пропонуючи їм здорову і зручну альтернативу. Високий рівень якості та сервісу роблять Perfect Balance незамінним помічником для тих, хто прагне здорового способу життя.

№ 3.

Франшиза Экспресс Стрижка – мережа перукарських з інноваційною технологією збирання робочого місця, дезінфекції інструментів і поверхонь, сухий стрижки. «Экспресс Стрижка» – це ноу-хау на ринку індустрії краси в перукарському мистецтві. «Экспресс Стрижка» була розроблена на початку 2013 року на базі мережі перукарських салонів «Гармонія», які успішно розвиваються в індустрії краси з 2005 року. На сьогодні, в мережі працює більше 100 салонів, які представлені в 5 країнах світу (Україна, РФ, Казахстан, Польща і Чехія).

№ 4.

Франшиза ZakazBuketov – мультибрендова комплексна ліцензія мережі квіткових є першою в своєму роді. ZakazBuketov.KZ «упакували» франшизу згідно з усіма вимогами сучасного франчайзингу. У програмі постаралися створити такі умови, при яких партнерам працювати буде максимально комфортно, зручно і найголовніше прибутково. Найцінніше і важливе в проекті ZakazBuketov – це досвід і знання, завдяки яким бізнесменові буде простіше просувати свій продукт. Методом проб і помилок команда прорахувала всі можливі ризики і вже знайшла методи вирішення будь-якого з можливих негараздів. У ZakazBuketov процес оформлення замовлення до моменту вручення самого букета відточений «від» і «до» і не потребує будь-яких втручань у механіку бізнесу. Система ведення бізнесу може похвалитися повною автоматизацією управління і впорядкованістю.

№ 5.

Франшиза ANDRE TAN – швидко зростаюча мережа власних монобрендових і франчайзингових магазинів дизайнерського одягу за доступною ціною від найуспішнішого і знаменитого дизайнера України – Андре Тана. Завдяки неймовірній працьовитості Андре Тан одним з перших українських дизайнерів почав продавати свої колекції в Парижі та Мілані. Крім того, колекції ANDRE TAN успішно продаються в Австралії, Саудівській Аравії, Бельгії, Лівані, ОАЕ, Іспанії, Ірландії, Єгипті, Франції, Кувейті та Канаді.
Андре Тан став першим українським дизайнером, який зумів побудувати успішну розгалужену мережу магазинів. Сьогодні відкрито понад 30 магазинів ANDRE TAN в найбільших містах країни, а сам бренд виробляє 4 лінії одягу: ANDRE TAN – основна жіноча лінія одягу; ANDRE TAN PLUS – жіночий одяг для красунь від XL розміру; ANDRE TAN KIDS – дитяча лінія одягу; Atelier ANDRE TAN – преміальна лінія одягу.

№ 6.

Франшиза Маленька Пекарня – мережа невеликих пекарень повного циклу виробництва, де безпосередньо на місці і в присутності відвідувачів замішують і випікають якісну і дійсно смачну випічку. Будь-який клієнт зможе переконатися на власні очі в якості та свіжості випічки завдяки обладнанню в пекарні відкритого типу! Така ексклюзивна пропозиція створить особливу атмосферу у вашій пекарні, приверне відвідувачів, охочих поспостерігати за процесом приготування і випічки здоби, і насолодитися божественним ароматом і смаком свіжоспеченої продукції.

№ 7.

Франшиза BEAUTY PROF – національний дистриб’ютор професійної косметики та обладнання для перукарів, візажистів, бровистів, спеціалістів манікюра та педикюра. Компанія успішно розвиває власну мережу бутиків, яка складається з 31-го об’єкта торгівлі (станом на вересень 2020 року), інтернет магазин, дилерську мережу та ексклюзивно розвиває бренди власного імпорту.

№ 8.

Франшиза MAIL BOXES ETC. (MBE) – одна з відоміших глобальних франчайзингових мереж, яка пропонує логістичні, поліграфічні, поштові послуги для компаній та приватних осіб. Компанія MAIL BOXES ETC. була заснована у 1980 році в Сан-Дієго (Каліфорнія, США). Зараз штаб-квартира MBE розташована в Мілані (Італія).

Ідея засновників MBE була оцінена з гідністю, і за 40 років існування компанії, відкрито понад 1 650 Центрів, що пропонують послуги для бізнесу та фізичних осіб. Всього в групі компаній понад 2 600 Центрів. Компанія успішно працює в 52-х країнах світу, зокрема в Італії, Іспанії, Німеччині, Австрії, Франції, Польщі, Швейцарії, Португалії, Великобританії, Україні, Росії, Казахстані, Киргизстані, Японії, Австралії, США.

№ 9.

Франшиза MUZCOOL – альтернативна музична школа з індивідуальним підходом, дружньою музичною тусовкою та приємною атмосферою, в основі якої лежить практичний підхід та проектне навчання. Франчайзинговий пакет включає в себе всю інформацію, необхідну для запуску аналогічної школи у Вашому місті, допомогу професійної команди на всіх етапах відкриття і при подальшій її роботі, авторську методику навчання.

№ 10.

Франшиза ДЖИГИТ – це грузинська кухня в трендовому форматі fast-casual – «Швидко і Демократично». Особливості франшизи: красиві, трендові інтер’єри ресторанів, справжня і смачна грузинська кухня, в кожному ресторані досвідчені шеф-кухарі грузини, авторська технологія готування зі швидкою видачею страв за 10-15 хвилин, ресторанна подача всіх страв і напоїв в глиняному посуді ручної роботи, це красиво і функціонально – страви довше залишаються гарячими, доступні ціни! У меню входять перші страви, гарячі страви, випічка, м’ясо з тандира на вугіллі, грузинські десерти. Велика увага приділяється якісному сервісу і дружній атмосфері.

Вітаємо всіх учасників рейтингу! І бажаємо їм успіху в розвитку франчайзингового напряму!

Нагадуємо, що в січні 2021 року вийде підсумковий рейтинг “ТОП-10 франшиз 2020 року”!

 

Franchise Capital – міжнародне консалтингове агентство з повним спектром послуг в сфері франчайзингу, яке пропонує рішення «під ключ» від створення, маркетингу, продажу франшизи до навчання, бухгалтерських послуг, експорту франшизи на зовнішні ринки і аутсорсингу відділу франчайзингу. Ми завжди готові прийти вам на допомогу!


* обязательные для заполнения поля.

×

* обов'язкові для заповнення поля.

×