«Pizza Celentano» – одна з найбільш авторитетних українських франшиз

Хто є власником найбільшої мережі ресторанів швидкого обслуговування в Україні? Чому бренд став популярним? Цікаві факти про «Pizza Celentano», особливості франшизи, свіжі факти, читайте нижче в нашій статті.

Початок шляху Pizza Celentano

Pizza Celentano
Марк Зархін

Історія бренду почалася в 1998 році у Львові, коли підприємець Марк Зархін разом з друзями вирішив відкрити піцерію. Основною відмінністю піцерії було те, що тут готували тільки зі свіжих продуктів, до того ж клієнти могли самі вибирати начинку для піци, виходячи з власних смаків.

Потрібно відзначити, що до відкриття «Pizza Celentano» у Зархіна і його команди був невдалий досвід запуску ресторану. Партнери вклали в бізнес на початку 90-х близько 20 тисяч доларів, однак заклад незабаром закрився.

Завдяки наполегливості та великому бажанню відкрити успішний ресторан, Марк Зархін все ж вмовляє друзів спробувати ще раз. Цього разу успіх був колосальним. Вже через кілька днів після відкриття, відвідувачі «Pizza Celentano» шикувалися в чергу щоб покуштувати смачну піцу й посидіти з компанією в приємній атмосфері.

Велику роль в залученні клієнтів зіграв незвичайний і яскравий інтер’єр, приємна музика і молоді енергійні офіціанти.

Популярність піцерії швидко набирала обертів і вже через рік, в 1999 році був відкритий другий ресторан у Львові. У цьому ж році за системою франчайзингу були відкриті заклади в Києві та Хмельницькому. У 2007 в Києві був відкритий сотий ресторан мережі «Pizza Celentano» .

У 2000 році мережа стала володаркою премії «Бренд року», а в 2007 році лауреатом «Український продовольчий Олімп».

У 2006 році стартувала унікальна, на той час, програма лояльності EgoЇсти. Учасники програми отримали можливість брати участь в акціях, накопичувати знижки і користуватися всіма привілеями, які надають організатори програми.

«Pizza Celentano» сьогодні

На сьогоднішній день мережа нараховує більше 150 ресторанів. «Pizza Celentano» є найбільшим франчайзером України. Уже 20 років клієнтів приваблює незвичайний інтер’єр, вдале розташування закладів, і звичайно ж головна «фішка» піцерій – самостійний вибір начинки для піци. Кожен ресторан чітко відповідає встановленим стандартам, однак при цьому відрізняється своєю індивідуальністю.

У 2013 році був запущений перший ресторан нового формату – «Pizza Celentano». Це італійський ресторан з демократичними цінами, де страви готуються зі свіжих і екологічно чистих продуктів. Тут завжди панує приємна дружня атмосфера. Піца готується професійними Pizza Masters за італійськими рецептурами, а приготування піци привертає увагу відвідувачів, тому що являє собою ціле шоу. Для розтягування тіста вони використовують фрістайл-розкрутку в повітрі. Так тісто збагачується киснем і краще засвоюється в організмі, стає легше.

Особливості франшизи Pizza Celentano

Якщо ви хочете стати власником франшизи «Pizza Celentano», Pizza Celentanoто будьте готові до того, що інвестиції в бізнес складають від $100 000, паушальний внесок складає $10 000. При цьому рекламні платежі відсутні, роялті – 1,5% від обороту. Є і маленький формат популярного ресторану – «Pizza Celentano Slice & Coffee».

Договір з франчайзі підписується терміном від 8 років, окупність становить від 24 місяці.

Pizza CelentanoФранчайзер пропонує не тільки всебічну підтримку на кожному етапі запуску ресторану для нових партнерів, але і постійне навчання для адміністраторів, менеджерів та обслуговуючого персоналу (на всіх етапах розвитку).

При відкритті партнери можуть скористатися цілодобовою онлайн підтримкою. Франчайзі може вибрати для себе будь-який зручний формат: від фудкорту до окремого ресторану.

Франшиза підійде енергійним платоспроможним бізнесменам, які ведуть активний спосіб життя і прагнуть розвиватися і завжди вчитися чомусь новому.

Кілька цікавих фактів про Pizza Celentano

  • бренд «Pizza Celentano» належить компанії Pizza Celentano«Fast Food System». Компанія так само є власником мережі «ЯПІ» і «Potato House»;
  • в програму лояльності EgoЇсти входить вже більше 1,5 млн постійних клієнтів.
  • Безсумнівно, «Pizza Celentano» є найбільшим франчайзером в Україні в сфері громадського харчування. Сподіваємося, що незабаром мережу стане відома не тільки в Україні, а й за її межами.

Якщо ви хочете стати власником найуспішнішою мережі ресторанів в Україні, зверніться за допомогою до експертів компанії Franchise Capital. Більш детально з умовами придбання франшизи можна ознайомитися в розділі «Каталог франшиз».

 

Більше: Новини компанії  |  Календар заходів  |  Наш блог  |


* обязательные для заполнения поля.

×

* обов'язкові для заповнення поля.

×