Історія франчайзингу: ZARINA

Хочете дізнатися історію першої української ювелірної франшизи? Хочете дізнатися з чого все починалося і чому бренд залишається популярним вже майже двадцять років. Тоді давайте зануримося в ювелірну розкіш і красу.

Початок шляху

франшиза ZARINA
Наталія Нетовкіна, засновниця бренду ZARINA

Засновницею торгової марки ZARINA стала Наталія Нетовкіна. Наталя вже з раннього віку чітко знала, що хоче займатися торгівлею. До цієї справи її долучила бабуся, у якої був талант комерсанта. Саме вона навчила Наталію як правильно спілкуватися з покупцями і презентувати товар. З семи років Наталія їздила з бабусею на ринок торгувати взуттям та одягом, яку вони робили самі.

Наталя народилася в провінційному містечку Корсунь-Шевченківському, що в Черкаській області, і ще в шкільні роки мріяла жити в Києві. Тому після здобуття вищої освіти шукала можливі шляхи перебратися до української столиці.

Перш, ніж відкрити перший ювелірний магазин, Наталії довелося попрацювати на заводі телеграфної апаратури, торгувати білизною і одягом.

Наталю завжди приваблювало все красиве і незвичайне, особливо ювелірні прикраси. франшиза ZARINAОдин випадок підштовхнув її займатися саме ювелірної сферою. Так, отримавши першу офіційну зарплату, Наталя вирішила купити собі золоту каблучку. Але на початку 90-х зробити це було непросто. Довелося відстояти в черзі понад три години. І тут заповзятлива Наталія зрозуміла, що потрібно терміново зайнятися торгівлею ювелірними виробами, адже попит великий, а пропозицій мало. Цілеспрямована жінка стала оформляти ліцензію. Так, Нетовкіна стала одним з перших підприємців України, який отримав такий дозвіл.
У 1994 році Наталія відкрила невеликий магазинчик в Черкасах, де продавалися ювелірні прикраси. Незважаючи на маленький розмір, магазин успішно конкурував з великими магазинами.

Розвиток

Бізнес став розвиватися і приносити дохід. Пізніше, Наталія разом з чоловіком відкрила другий магазин вже побільше і в центрі міста. Перші сім років Наталія Нетовкіна працювала без вихідних і відпустки, постійно франшиза ZARINAвела ділові переговори.

Згодом Наталя з чоловіком стали займатися не тільки торгівлею ювелірних виробів, а й налагодили власне виробництво. Ювелірні вироби вони стали продавати по всій Україні. Пізніше Наталії Нетовкіній довелося залишити весь бізнес в Черкасах чоловікові і почати все з нуля ще й з трьома маленькими дітьми на руках.

Недовго думаючи, Нетовкіна стала власницею найбільшого ювелірного магазину в Черкасах. Наталя зрозуміла, що потреби споживачів стали змінюватися, запити росли. І спритна жінка стала шукати нові можливості. Вона почала їздити на виставки за кордон, побувала в Чехії, Італії, Швейцарії, Ізраїлі. Згодом Наталя знайшла ізраїльських партнерів, які допомогли їй розвивати бізнес. Також вона викупила кілька поверхів заводу, знайшла талановитого ювеліра і стала виробляти ювелірні вироби під власною торговою маркою ZARINA. Бренд був названий на честь середньої дочки Наталії, Заріни.
Так, Наталя прийшла до того, що в Україні вперше з’явилися вироби з білого золота з діамантами. Вишукані та елегантні прикраси підкорили українських споживачів. Незабаром бізнес досяг того рівня, коли Наталя разом з родиною змогла перебратися жити до Києва і здійснити свою дитячу мрію.
У 2004 році Наталя вже володіла не тільки двома магазинами в Черкасах, а й одним в Києві.

Франшиза ZARINA

франшиза ZARINAУ 2005 році власниця Ювелірного Дому ZARINA стала розширювати мережу магазинів за допомогою франчайзингу. Переймаючи зарубіжний досвід, магазини ZARINA відрізнялися від конкурентів високою якістю обслуговування, розкішним дизайном і вишуканими колекціями ювелірних виробів.
Перший франчайзинговий магазин був відкритий в Донецьку. Підготовка до франчайзингового проекту тривала два роки. Перші дев’ять магазинів ZARINA були відкриті за рахунок власниці бренду.
Згодом правила посилилися. І сьогодні, щоб стати франчайзі, необхідно дотримуватися всіх корпоративних стандартів і умов договору. Інвестиції в бізнес складають від 177 800 тисяч доларів, в тому числі паушальний внесок 10 000 доларів США. Термін окупності – від 44 місяців. При цьому роялті становлять 4% від обороту, а рекламні відрахування – від 4 000 гривень.
У свою чергу франчайзі стає партнером мережі Ювелірного Дому ZARINA, отримує всебічну підтримку, професійні консультації та всі інструменти для успішного ведення ювелірного бізнесу.
Розмір інвестицій залежить від формату. Мінімальний – формат CLASSIC (магазин в ТЦ) і FASHION формат (салон-магазин).

ZARINA сьогодні

На сьогоднішній день мережа нараховує 22 власних магазину і 25 франчайзингових франшиза ZARINAточок. Бренд тісно співпрацює з відомими дизайнерами України та зарубіжжя.

Прикраси торгової марки ZARINA регулярно представляються на модних показах. Ювелірний дім бере участь в благодійних, дитячих, освітніх проектах, а також проектах, присвячених українським героям.

У різні роки амбасадорами бренду були такі відомі особистості як Анастасія Волочкова, Соломія Вітвіцька, Ольга Фреймут та інші.

Якщо ви хочете дізнатися подробиці придбання франшизи Ювелірного Дому ZARINA, експерти компанії Franchise Capital дадуть відповідь на всі питання.

 

Більше: Новини компанії  |  Календар заходів  |  Наш блог  |


* обязательные для заполнения поля.

×

* обов'язкові для заповнення поля.

×