Франшиза школи робототехніки RoboCode (Україна)

«Якщо запалити іскру цікавості в дитині вона зможе вивчити все!»

У 2018 році інтереси школярів відрізняються від тих, які були у їх батьків.  Діти все більше цікавляться комп’ютерами і сучасними технологіями. Так чому б не зробити цей процес захоплюючим і корисним для вашої дитини?

RoboCode сьогодні

Школа робототехніки RoboCode вперше відкрилася в 2016 році і стала одним з найуспішніших центрів навчання дітей робототехніці і програмуванню. На листопад 2019 року мережа RoboCode  це 37 шкіл в 4 країнах, та більше ніж 3 500 дітей. Основна мета школи зробити інноваційну освіту цікавою та доступною. “Ми прагнемо зацікавити дітей технологіями та програмуванням, показати їм наскільки цікавою та прекрасною є наука”. Студенти RoboCode вже в кінці першого року навчання можуть зібрати складний пристрій, використовуючи 5-7 аналогових датчиків, запрограмувати його, і цей пристрій буде працювати! Таким чином, діти отримають не просто знання, а саме навичку програмувати на С++ складні системи з мікроконтролером.

Про викладачів RoboCode

У компанії розроблена унікальна технологія підготовки викладачів та методика викладання, за якою навчають дітей.  Завдяки цьому, RoboCode найбільша мережа шкіл в Україні, з програмою навчання, розрахованою на 8 років та з власним виробництвом роботів.

Франшиза школи робототехніки RoboCode

Викладачами школи RoboCode є молоді фахівці: інженери і програмісти, які розуміють дітей і розмовляють з ними на одній мові. Одним з головних принципів навчання є мотивація, коли дитина сама бажає навчатися і їй це буде цікаво! Також педагоги постійно отримують нові знання за допомогою онлайн курсів найвідоміших світових університетів.

Чому це важливо?

Захоплення робототехнікою допомагає особистісному розвитку дитини. Вона стає більш сфокусованою, відповідальною і самостійною, а також піднімає власну самооцінку. За допомогою програмування дитина навчається думати і розвиває своє мислення. Навчається вирішувати проблеми та знаходити оптимальні варіанти для розв’язування складних задач. У дітей стає ширшим світогляд і відкривається більше можливостей в майбутньому.

Окремо слід зазначити націленість компанії та її програм на розвиток підприємницького мислення. “Ми мріємо про те, що наші діти створять власні продукти та компанії. Для цього двічі на рік ми проводимо RoboCodeHackathon – змагання зі створення власних технологічних проектів. За ці два роки ми побачили наскільки виросли діти, які навчилися ставити собі цілі, створювати проекти від ідеї до реалізації, та працювати на перетині різних предметів”. До речі, проектне навчання одне з найефективніших.  Також юні винахідники роблять презентації своїх винаходів, навчаються формулювати свої ідеї та працювати в команді.

Франшиза робототехніки RoboCode

RoboCode проводить масштабні олімпіади, на яких юні програмісти створюють роботів. У цьому їм допомагають фахівці провідних IT компаній. Також, компанія бере участь в міжнародних олімпіадах з робототехніки.

Глобальна та амбіціозна мета – зробити освіту в Україні номером один у світі! “Саме тому, ми багато експериментуємо з програмами, методиками та Hackathon-ами. Працюємо над відкриттям приватних шкіл, створенням технологічних стартапів з викладачами та учнями”.

Наші цінності:

  1. Ми віримо, що професія вчителя одна з найцікавіших, важливих і відповідальних в світі. Адже працюючи з дітьми, ми торкаємося до майбутнього, яке вони побудують.
  2. Ми віримо, що вчитися потрібно буде завжди, тому для нас учень – це не ємність, в яку потрібно налити води, а свічка, яку потрібно запалити!
  3. Ми віримо, що хороша освіта змінить світ і зробить його краще.
  4. Ми віримо, що сучасна освіта повинна об’єднувати науку, бізнес і суспільство.
  5. Ми віримо, що навчаємо найталановитіших в світі дітей, відповідно будуємо свою програму і підхід до дітей. Розкриваємо їх потенціал і призначення.
  6. Ми віримо, що свобода одна з головних потреб людини. І програмування відмінний спосіб для креативності, творчості, самовираження і створення чогось нового. Під пальцями дітей створюються нові світи.
  7. Ми віримо, що діти створять світ, кращий, ніж ми, тому вони і називаються поколінням ФАУНДЕР.
  8. Ми віримо в добро, тому хочемо виховати не просто інженерів-робототехників, які створять видатні продукти, а й чесних, здорових і щасливих людей.
  9. Ми віримо, що у нас відмінна команда і компанія де кожен може реалізувати себе.
  10. Ми віримо у те, що добре працюючи тут і зараз, ми будуємо нову країну в глобальній економіці світу.

Бажаєте стати власником школи робототехніки RoboCode? Тоді звертайтеся за консультацією до експертів компанії Franchise Capital. Фахівці розкажуть особливості франшизи і дадуть відповідь на всі питання, з приводу співпраці з RoboCode.

 

Franchise Capital – міжнародне консалтингове агентство з повним спектром послуг в сфері франчайзингу, яке пропонує рішення «під ключ» від створення, маркетингу, продажу франшизи до навчання, бухгалтерських послуг, експорту франшизи на зовнішні ринки і аутсорсингу відділу франчайзингу. Ми завжди готові прийти вам на допомогу!

Більше: Новини компанії  |  Календар заходів  |  Наш блог  |


* обязательные для заполнения поля.

×

* обов'язкові для заповнення поля.

×