Франшиза салону краси Saks (Великобританія)

Історія франшизи Saks

Це бренд салонів краси, створений в 1974 році у Великобританії. Незабаром було відкрито ще 12 салонів. У 1981 році компанія почала продавати франшизу салону краси і активно зміцнювати бренд на решті території Сполученого Королівства. Пізніше, в 1995 році, компанія стала партнером L’OREAL, щоб рости ще більше. Компанія постійно вводить інновації, щоб знайти найкращі рішення в області догляду за шкірою. Сьогодні вона відкрила більше 100 салонів у Великобританії і за кордоном.

  • Сфера: здоров’я та краса
  • Рік заснування: 1974
  • Рік запуску франшизи: 1981
  • Штаб-квартира: Дарлінгтон, Англія
  • Приблизна кількість салонів: понад 100

Потенціал Saks

Saks став одним із найупізнаваніших брендів салонів краси в Великобританії, відкривши понад 100 закладів. Saks завжди інвестує в інноваційні рішення і в свої продукти, щоб пропонувати кращі косметичні процедури і догляд за шкірою. Компанія активно підтримує наукові дослідження в галузі медицини і краси.

Інформація про вартість франшизи Saks

Розмір інвестицій у відкриття франшизного салону варіюються від 20 000 до 60 000 фунтів стерлінгів в залежності від типу салону і його місця розташування. Паушальний платіж на покупку франшизи становить близько 60 000 фунтів стерлінгів.

Наскільки безпечно інвестувати в Saks?

Інвестувати безпечно, так як це бренд, який існує більше 40 років і зумів масштабуватися у Великобританії та інших розвинених країнах. Saks пропонує навчання та підтримку на всіх етапах, щоб зробити бізнес максимально прибутковим.

Навчання і підтримка в Saks

Saks пропонує своїм франчайзі комплексний план розвитку та навчання, щоб підготувати їх найкращим чином. З першого дня навчання франчайзі вивчає всі необхідні методи, інструменти, системи, філософію бренду, маркетинг, отримує рекомендації, які допоможуть зробити бізнес прибутковим.

Для франчайзі без досвіду або з невеликим досвідом в цій сфері Saks надасть досвідчений персонал.

Як подати заявку на франшизу Saks?

Ви повинні заповнити форму на http://saks.co.uk/franchise-enquiry/.

 

Більше: Новини компанії  |  Календар заходів  |  Наш блог  |


* обязательные для заполнения поля.

×

* обов'язкові для заповнення поля.

×