Франшиза «Поехали с нами»: прибутковий бізнес в Казахстані з легким стартом і швидкою окупністю

Увага: дана інформація актуальна тільки для Республіки Казахстан!

Уявіть, що ви відкрили туристичне агентство, «повернули» всі інвестиції за рік і успішно розвиваєте справу – збільшуєте потік туристів і нарощуєте дохід. І все це без досвіду, знання документообігу, особливостей бронювання та інших речей, необхідних для роботи в сфері туризму. Звучить, ніби казка. Однак разом з туристичним агентством «Поехали с нами» – це реальність.

Поехали с нами – міжнародна туристична мережа, під брендом якої сьогодні працюють понад 370 офісів в 98 містах України (укр. «Поїхали з нами») і Казахстану. Є представництва в Білорусі та Молдові.

Чим вигідна франчайзингова пропозиція «Поехали с нами» і як ви можете скористатися шансом стати частиною проекту?

Франшиза Поехали с нами – виграшний варіант для тих, хто хоче відкрити туристичне агентство в Казахстані «з нуля».

Казахстан Поехали с нами франчайзингКомпанія Поехали с нами вийшла на ринок Казахстану в 2015 році, маючи за плечима 10-річний досвід в Україні (на сьогоднішній день це найбільша туристична мережа в країні). За чотири роки понад 50 підприємців Казахстану змогли запустити бізнес в туризмі за допомогою франчайзингового пропозиції Поехали с нами.

Заручившись всебічною підтримкою та рекомендаціями професіоналів, франчайзі з Казахстану змогли здійснити свою мрію. А саме, стали власниками власних туристичних агентств, направивши на запуск проекту мінімум інвестицій. В рамках програми початківці туристичні агенти пройшли навчальний курс, який допоміг їм повірити в свої сили і оволодіти необхідними навичками та інструментами для створення постійного потоку туристів.

Але це лише початок! У найближчих планах Поехали с нами – розширити франчайзингову мережу у великих містах Казахстану і невеликих регіонах країни до 200 агентств. З досягненням цієї мети в країні з’явиться ще 150 процвітаючих бізнесменів, казахстанці зможуть швидше і легше придбавати путівки в будь-який куточок планети, а мінімум 300 менеджерів з туризму отримають робочі місця з конкурентною заробітною платою.

Франчайзингова пропозиція – перевірена бізнес-модель у вас в руках!

Робота за франшизою – відмінний варіант для новачків в сфері туризму, які хотіли б працювати і розвиватися в цьому напрямку. Франшиза допомагає з ходу «отримати» всі базові процеси, що забезпечують злагоджену роботу туристичного агентства: від набору персоналу, управління та ефективних схем продажів до вибудовування системи комунікацій з постійними клієнтами, бухгалтерської та юридичної допомоги.

З придбанням франшизи Ви отримуєте доступ до таких інструментів:

  • Підтримку від центрального офісу, розташованого в Алмати;Поехали с нами франшиза
  • Навчання у внутрішній академії туризму, доступ до навчальних матеріалів для керівників;
  • Роботу в CRM-системі і IP-телефонії;
  • Послуги дизайнера, бізнес аналітика;
  • Юридичні та фінансові консультації.

Разом з тим компанія надає можливість продажу авіаквитків без акредитації, підвищені комісії від туристичних операторів, готову рекламну політику і «відшліфовані» роками роботи корпоративні стандарти.

Хто може стати франчайзі «Поехали с нами»?

Щоб стати володарем франшизи і працювати під ім’ям впізнаваної туристичної мережі, за плечима якої – роки успішної роботи і довіру клієнтів (щомісяця з агентствами Поехали с нами подорожують по світу понад 800 туристів, а загальне їх число вже перевищило 1 100 000), необхідно виконати базові умови:

  • Перша умова – пройти навчання на триденному стартовому тренінгу в Центральному офісі Поехали с нами в місті Алмати, здати успішно іспити і отримати схвалення атестаційної комісії.
  • Друга умова для майбутнього франчайзі – він повинен мати у своєму розпорядженні власним, або орендованим приміщенням загальною площею від 25 м2. Офіс повинен знаходитися на першому або другому поверсі. Переважно, якщо він буде розташований в одному з центральних або ділових районів міста.
  • Третя вимога до учасника франчайзингової програми стосується інвестицій. Щоб працювати під торговельною маркою Поехали с нами, підприємцю необхідно зробити разовий внесок – паушальний внесок. Його розмір залежить від міста, і становить від 950 000 до 2 700 000 теньге.

З запуском агентства і початком продажу турів, на що йде в середньому 1-1,5 місяця, франчайзі виплачує компанії роялті. Його розмір коливається в межах 1-2% від вартості кожного проданого пакета, тобто агентство залишає собі чисту комісію від туроператорів від 10 до 13%.

Туристична мережу для франчайзі виступає мудрим наставником, досконало володіє мистецтвом залучення туристів, задоволення їх запитів щодо відпочинку за кордоном, побудови внутрішньої роботи офісу. А ще – готового щедро ділитися знаннями: вчити новоспеченого туристичного менеджера, керівника, бізнесмена «літати», що не набиваючи шишок. І, звичайно ж, набирати висоту – удосконалювати сервіс, розширюватися і збільшувати дохід!

 

Наші контакти:  +38 067 500 26 86  |   +38 095 039 77 37  |  office@franchise-capital.com

Більше: Новини компанії  |  Календар заходів  |  Наш блог  |


* обязательные для заполнения поля.

×

* обов'язкові для заповнення поля.

×