Франшиза пекарні Vertuta (Україна)

Як побудувати бізнес на унікальній випічці? Як закохати клієнтів в власний бренд? Як створити домашню атмосферу в закладах? Читайте смачну історію успіху кафе-пекарень «Vertuta».

Початок шляху і розвиток

Перше кафе під брендом Vertuta відкрилося в місті Чорноморську, Одеської області. Місцеві жителі відразу оцінили смак ароматної випічки і надзвичайно затишну атмосферу в Vertuta.

Відвідувачі кафе були приємно здивовані тим, що випічка в Vertuta завжди свіжа, адже вона готуватися Вертута франшизапрямо на місці в спеціальних печах. Аромат випічки залучав все більше і більше гостей. Тому керівництво компанії прийняло рішення розширити мережу і відкрити власні точки, а також розвивати бізнес за допомогою франчайзингової системи. На сьогоднішній момент закладу Vertuta успішно працюють по всій Україні.

Секрет успіху

Секрет смачної випічки Vertuta полягає в тому, що тісто розкочується до товщини меншої ніж пергаментний папір, тому воно стає ніжним і повітряним. Тісто, з яким працює Vertuta називається Філло, воно є традиційним для середземноморських і балканських країн.

Варто зазначити, що в якості начинки використовуються тільки свіжі та натуральні продукти, наприклад, сезонні фрукти і овочі, сир, м’ясо. У складі випічки відсутні штучні інгредієнти та барвники.

Vertuta пропонує гостям різноманітне меню, наприклад, штруделі, вертути, баніци. Рецепти вивірені роками, адже саме такими пирогами з дитинства бабусі годували працівників виробництва, для них Vertuta це смак дитинства, який вони повторюють в кожній новинці.

Франшиза ВертутаВипічка в Vertuta не тільки ситна, а й корисна. Адже тісто тут готуватися виключно з натуральних і простих інгредієнтів це мука, вода, оливкова олія і топлене масло гхі. Таке тісто не містить трансжири, дріжджі, згущувачі, барвники.

У закладах завжди панує приємна та домашня атмосфера, а також надзвичайний аромат найніжнішої випічки і ароматних чаїв. До речі, в закладах Vertuta можна не тільки насолодитися випічкою, а й покуштувати домашні ягідні чаї, наприклад, з малиною, обліпихою або смородиною. Засновники бренду впевнені, що такі напої не тільки допоможуть зігрітися, а й наситити організм корисними речовинами і зарядять енергією на весь день.

Vertuta це домашні рецепти, натуральні інгредієнти, здорова їжа і високий сервіс.

Особливості франшизи

У 2017 році було прийнято стратегічне рішення про запуск франшизи. Щоб запустити франчайзингову точку, необхідно інвестувати в бізнес від 25 500 доларів, паушальний внесок складає 5 500 доларів. При цьому роялті і рекламні відрахування відсутні.

В середньому дохід бізнеса складає від 1 500 доларів на місяць. Окупність становить від 12-14 місяців. При Франчайзинг Вертутацьому партнери отримують готовий бізнес з перевіреними технологіями, стабільні поставки високоякісної продукції. Також, надається стандартизована система управління і контролю якості, маркетингова рекламна підтримка і всебічне просування.

Особливі вимоги пред’являються до приміщення:

  • площа 18-40 м2;
  • розміщення лише в місцевості з високою прохідністю людей;
  • великі фасадні вікна;
  • можливість розміщення вивіски і літнього майданчика;
  • наявність електрики потужністю від 15 кВт, а також системи вентиляції, водопостачання і каналізації.

Якщо ви хочете стати власником бізнесу в новому форматі fast & casual, якщо ви любите створювати затишок для гостей, то франшиза Vertuta саме для вас. Всі подробиці про співпрацю можна дізнатися у експертів консалтингової компанії Franchise Capital.

 

Franchise Capital – міжнародне консалтингове агентство з повним спектром послуг в сфері франчайзингу, яке пропонує рішення «під ключ» від створення, маркетингу, продажу франшизи до навчання, бухгалтерських послуг, експорту франшизи на зовнішні ринки і аутсорсингу відділу франчайзингу. Ми завжди готові прийти вам на допомогу!


* обязательные для заполнения поля.

×

* обов'язкові для заповнення поля.

×