Франшиза пекарні Greggs (Великобританія)

Greggs одна з провідних мереж пекарень у Великобританії, заснована в 1951 році і налічує понад 1 500 закладів, розташованих по всьому Туманному Альбіону. Останнім часом вона стала значно популярніша за McDonald’s і Starbucks в Сполученому Королівстві, а її прибуток виріс на 25%. Greggs добре відома своїми чудовими булочками з сосисками, пончиками, випічкою, ванільними слайсами і сендвічами. Особливо Greggs відомі своїми культовими булочками з сосисками, яких продається близько 2 млн. штук кожного тижня.

Історія компанії Greggs

Компанія Greggs була заснована у 1939 році Джоном Греггом. Однак в перші десять років повноцінної пекарні відкрито не було і вся продукція доставлялася на велосипеді. Джон Грегг відкрив свою першу пекарню Greggs в Госфорті у 1951 році. Після смерті Джона Грегга бізнес перейшов у володіння його брата, який розширив бізнес за межами міста Ньюкасл. До 1976 році пекарні Greggs були відкриті в Лідсі, Кенті, Глазго, Лондоні та Манчестері. З 1976 по 2011 рік компанія Greggs активно займався масштабуванням мережі і відкрила 1 500 пекарень по всій Великобританії. У 2013 році вона зіткнулася з жорсткою конкуренцією з боку супермаркетів і інших “хлібобулочних” компаній. Незабаром Greggs почали вносити серйозні зміни в модель бізнесу і перейшла від концепції виробництва традиційних хлібобулочних виробів до концепції їжа у форматі «to go».

Потенціал пекарень Greggs

Greggs розвиває велику мережу пекарень у Великобританії і налічує понад 22 000 відданих своїй справі працівників, які щотижня обслуговують мільйони клієнтів. Greggs це визнаний бренд у Великобританії, що спеціалізується на наданні високоякісної їжі за конкурентноздатною ціною. Це провідний роздрібний оператор хлібобулочних виробів в форматі «to go», і покупка або інвестування в їх франшизу буде мудрим рішенням. Вони прагнуть надавати своїм клієнтам смачні хлібобулочні вироби за доступною ціною, тому відкриття франшизи пекарні Greggs правильний вибір.

Підтримка і навчання в Greggs

Greggs один з найуспішніших і відомих брендів у Великобританії. Greggs забезпечує навчання, в першу чергу підвищує управлінські навички своїх партнерів, і підтримує членів своєї команди на кожному етапі існування бізнесу. Це кращий проект для інвестицій, їх пекарні розташовані в парках, на вулицях, в університетах і торгових центрах Великобританії. В даний час франшизу не можуть купити приватні особи, а тільки усталений бізнес з хорошою репутацією, особливо якщо він пов’язаний з заправними станціями, університетами, нерухомістю.

Greggs на кожному етапі проводить детальне навчання своїх франчайзі. У Greggs є спеціальна команда помічників з юридичних питань, яка на момент покупки франшизи допомагає потенційним франчайзі залучити інвестиції на запуск бізнесу, а в подальшому допомагає всім франчайзі у вирішенні юридичних питань.
Потенційні франчайзі Greggs отримують прекрасну можливість зустрітися з успішними франчайзі і отримати корисні поради з успішного ведення франшизного бізнесу. Greggs надає своїм франчайзі комплексну програму навчання і інформує їх про останні новини, події.

Як подати заявку на франшизу Greggs

В даний час франшизу Greggs розвивають більше одинадцяти мереж магазинів у Великобританії. Якщо ви плануєте купити їх франшизу, вони шукають франчайзі, які готові відкрити не менше десяти франшизних пекарень Greggs протягом запланованого періоду часу. Якщо ви не передумали, вам слід зареєструватися на веб-сайті Greggs: https://corporate.greggs.co.uk/contact/make-an-enquiry/franchise-enquiry

 

Franchise Capital – міжнародне консалтингове агентство з повним спектром послуг в сфері франчайзингу, яке пропонує рішення «під ключ» від створення, маркетингу, продажу франшизи до навчання, бухгалтерських послуг, експорту франшизи на зовнішні ринки і аутсорсингу відділу франчайзингу. Ми завжди готові прийти вам на допомогу!

Більше: Новини компанії  |  Календар заходів  |  Наш блог  |


* обязательные для заполнения поля.

×

* обов'язкові для заповнення поля.

×