Франшиза кав’ярні MY COFFEE (Україна)

Хочете дізнатися історію однієї з найуспішніших франшиз України? Тоді читайте нижче, як простий хлопець зміг відкрити мережу кав’ярень, які на сьогоднішній день впізнавані не тільки в нашій країні, а й за її межами.

Початок шляху

Бренд заснував Олександр Воєводін. Все почалося з того, що одного разу хороший товариш Олександра власник кав’ярні, пригостив його ароматною кавою. Воєводіна здивував приємний смак напою, адже до цього всі, що він куштував йому абсолютно не подобалися. Друг Олександра розповів йому як важливо правильно готувати і пити каву, показав технологію приготування.

Олександр раптом зрозумів, що хоче більше знати про каву, адже насправді, щоб приготувати чашечку кави або капучіно, потрібно бути професіоналом і багато знати про технології приготування. До того ж на той момент він працював у великій компанії з продажу алкогольних напоїв, яка стала просувати на ринок не тільки алкоголь, але і каву під власною торговою маркою «Bruno». Воєводін став активно просувати кави «Bruno» на ринок.

Будучи дуже цілеспрямованою і впевненою людиною, Олександр згодом зрозумів, що хоче відкрити власний бізнес, робота в компанії не приносила йому задоволення і обмежувала в досягненні цілей. Олександр Воєводін пробував займатися рекламою, потім продажем алкогольних напоїв, але бізнес не приносив бажаного прибутку. Воєводін був упевнений в тому, що досягти успіху можна в тому випадку, якщо бізнес приносить задоволення. І тут він зрозумів, що буде займатися кавою.

Кавовий бізнес

Олександр став багато читати про каву, займатися самоосвітою, пройшов навчання з управління проектами. І незабаром відкрив фірму з продажу кави. Вже через рік, у 2009 році Воєводін розробив власний бренд «Barista Plus». Крім дистрибуції кави, Воєводін тепер займався чаєм і кавовим обладнанням. У цьому ж році він задумався над створенням кав’ярні і придумав логотип MY COFFEE.

Відкривши першу кав’ярню в Харкові, Олександр і подумати не міг, що з часом бізнес переросте у велику мережу, він просто займався улюбленою справою.

У 2012 в Покровському відкрилася перша кав’ярня, яка працює за франшизою. В цьому ж році бренд MY COFFEE був представлений на щорічній франчайзингової виставці в Києві. Вже через три місяці після участі у виставці, кількість франчайзі збільшилася до десяти.

MY COFFEE сьогодні

На сьогоднішній день мережа нараховує більше 100 точок, що працюють по франшизі. Купити українську франшизу MY COFFEE можна в будь-якій точці світу. 

З відкриттям кожного нового кафе, для відвідувачів влаштовують свято, дарують подарунки, надають знижки. Для приготування кави використовуються добірні високоякісні сорти, всі постачальники перевірені роками. Кав’ярні з написом MY COFFEE можна побачити не тільки в Україні, але і в Росії, Білорусі, Нігерії.

«Олександр Воєводін це успішний приклад граючого тренера в команді! Олександр системно і постійно працює над поліпшенням існуючої бізнес-моделі, генерує масу нових ідей і сам же займається їх втіленням, кожен раз піднімаючи стяг «MY COFFEE» на нову висоту!»

Олександр Алєксєєнко, засновник консалтингової компанії Franchise Capital

Особливості франшизи

Особливістю франшизи MY COFFEE є те, що партнерам пропонуються різні формати закладів. Тобто ви можете вибрати будь-який формат, виходячи з власних побажань і розміру інвестицій.

Для відкриття кав’ярні можна орендувати площу від 1 м2 до 500 м2. Франчайзі може відкрити невелику крапку, наприклад в торговому центрі або ж окремий заклад преміум-класу.

Отже, MY COFFEE пропонує партнерам чотири формати:

  • to go – формат вимагає мінімальних вкладень. Бізнес окупається за 4-9 місяців. Для відкриття досить орендувати від 1-3 м2;
  • mini – інвестиції складають від 12 000 євро. Бізнес окупається за 5-12 місяців. Необхідна площа – від 4 до 15 м2;
  • standart – такий формат вимагає вкладення інвестицій від 20 000 євро. Площа кав’ярні повинна становити не менше 16 м2. Термін окупності – від 8 місяців до півтора року.
  • premium – в цьому випадку вкладення в бізнес складуть від 18 000 євро. Для відкриття кав’ярні необхідно приміщення площею від 100 м2. Інвестиції окупаються через 8-18 місяців.

Франчайзі надається обладнання за вигідними цінами, допомога в пошуку відповідного місця для розміщення кав’ярні, допомога в просуванні.

Франчайзинговий пакет передбачає регулярне навчання персоналу і власника бізнесу, постійна участь в тренінгах, семінарах. А також відео та аудіо контроль якості обслуговування клієнтів.

Кілька цікавих фактів:

  • Олександр Воєводін є власником тренінгового центру, де навчають мистецтву з приготування кави;
  • напої в MY COFFEE готуються тільки з цільнозернового кави, яку перед приготуванням перемелюють на борошно. Це дозволяє зберегти аромат, виходить живий напій.
  • в кав’ярнях постійно діє акція для відвідувачів «5 чашка в подарунок».

Сподіваємося, що франшиза MY COFFEE буде продовжувати розширюватися з кожним роком і незабаром український бренд стане всесвітньо відомим.

 

Franchise Capital – єдине консалтингове агентство в сфері франчайзингу з повним спектром послуг, яке пропонує рішення «під ключ», орієнтовані на найбільш важливі аспекти стратегії зростання вашої франчайзингової мережі. Від послуг зі створення, маркетингу, продажу франшизи до навчання, бухгалтерських послуг, експорту франшизи на зовнішні ринки і аутсорсингу відділу франчайзингу – ми завжди готові прийти вам на допомогу!


* обязательные для заполнения поля.

×

* обов'язкові для заповнення поля.

×