Франшиза магазину SPAR (Нідерланди)

Історія франшизи SPAR

Це роздрібна мережа, яка була заснована в 1932 році в Нідерландах під назвою DESPAR Адріаном ван Велл, а в кінці 1940-х років отримала назву SPAR. У 1947 році вийшла на ринок Бельгії. У 1953 році в Амстердамі була створена компанія SPAR International з фокусом на міжнародний розвиток.

У 1950-х роках SPAR вже розвивався в 9 країнах, деякі з них: Німеччина, Данія, Австрія, Франція, Великобританія, Іспанія та Італія. З 1960-х років мережа поширилася на інші європейські країни, а також на Африку й Азію. У 1968 році був створений нинішній логотип компанії. Компанія продовжила успішно розвиватися в декількох країнах і стала найбільшою мережею супермаркетів у світі.

  • Сфера: продуктовий ритейл
  • Рік заснування: 1932
  • Рік запуску франшизи: 1932
  • Штаб-квартира: Амстердам, Нідерланди
  • Приблизна кількість магазинів: 13 112
  • Кількість співробітників: 350 000 чоловік

Потенціал SPAR

SPAR став найбільшою роздрібною мережею супермаркетів у світі. Було відкрито більше 13 000 магазинів в 48 країнах світу. Щодня мережу відвідує понад 13,5 млн. клієнтів. Сьогодні обсяг продажів компанії збільшився на 5,4% до 35,8 млн. євро. І він невпинно зростає за рахунок відкриття нових франшиз у великій кількості країн.

Інформація про вартість франшизи SPAR

Щоб інвестувати в SPAR, ви повинні оцінити такі аспекти, як місце розташування і розмір приміщення для відкриття майбутнього магазину. Крім того, інвестору запропонують три існуючих формати франшизи: купівля вже існуючого магазину франчайзера, ремодулінг вашого існуючого магазину в SPAR або запуск нового магазину “з нуля”. Щоб інвестувати в магазин, потрібно приблизно від 300 тисяч євро до 600 тисяч євро. Ціна може змінюватись в залежності від розміру приміщення, країни.

Наскільки безпечно інвестувати в SPAR?

Абсолютно безпечно інвестувати у франшизу SPAR, оскільки франшиза успішно розвивається понад 80 років у багатьох країнах світу і має добру репутацію.

Навчання і підтримка в SPAR

SPAR надає тим, хто вже купив франшизу, відповідні інструменти і консультації для здійснення діяльності. Буде проведена серія семінарів для навчання людей продажу, маркетингу, просуванню і багато чому іншому. Зазвичай навчання безкоштовне. Команда SPAR допоможе вам з дизайном вашого магазину.

Як подати заявку на франшизу SPAR?

Ви можете подати заявку, заповнивши форму заявки на сайті https://spar-international.com/partners/join/

 

Більше: Новини компанії  |  Календар заходів  |  Наш блог  |


* обязательные для заполнения поля.

×

* обов'язкові для заповнення поля.

×