Франшиза Kumon

Історія франшизи Kumon

Це центр, де реалізуються програми навчання дітей математиці і читанню. Все почалося у 1954 році, коли Тору Кумон, учитель математики, почав навчати свого сина кільком вправам, які поклали початок методу Кумона. У 1958 році він відкрив свій перший офіс в Морігуті, Осака. Поступово франшиза навчального центру почала поширюватися по всій Японії і залучати більше маленьких студентів.

У 1974 році Тору Кумон написав книгу «Секрет математики Кумон», в якій він виклав теорію методу Кумон. З цього року бізнес почав розширюватися на міжнародному рівні, відкривши центри в Сполучених Штатах, а потім на Тайвані, в Бразилії, Німеччині та інших країнах. Сьогодні Kumon розвиває понад 26 000 центрів по всьому світу.

  • Сфера: освіта, навчання
  • Рік заснування:  1958
  • Рік запуску франшизи:  1958
  • Штаб-квартира:  Осака, Японія
  • Приблизна кількість центрів:  понад 26 000
  • Кількість працівників:  понад 25 000 чоловік

Потенціал Kumon

Це всесвітньо відома франшиза, яка за ці роки значно зросла і нараховує понад 26 000 навчальних центрів. Тору Кумон зумів створити різні власні методи, які дозволили мільйонам студентів швидко вивчити математику і навчитися читати.

З 2002 року франшиза Kumon зросла на 194%, а до 2020 року обсяг послуг приватного репетиторства оцінюється в 196,3 мільярда доларів. В останні роки вона була класифікована як освітня франшиза № 1 в Сполучених Штатах. Одна з цілей Kumon – відкрити до 2020 року 20 центрів в Малайзії.

Інформація про вартість Kumon

Інвестиції в придбання франшизи Kumon варіюються від $ 73 373 до $ 154 825 в залежності від різних факторів. Паушальний внесок франшизи становить $ 1 000. З іншого боку, бренд несе відповідальність за покриття витрат в розмірі $ 36 000 на оренду, вивіску, маркетинг, частину дизайну і телефонну систему.

Оцінка прибутку Kumon

Оцінка прибутку навчального центру залежить від кількості студентів, які відвідують центр Kumon. Прибуток може становити приблизно від $ 38 000 до $ 130 000.

Навчання і підтримка Kumon

Kumon пропонує програму навчання для розвитку навичок інструкторів. Зазвичай вони вивчають все, що пов’язано з методом Kumon, навчальними планами, адміністративним управлінням, бізнес-стратегіями і багатьом іншим. Це дозволяє франчайзі стати ідеальним керівником і вести бізнес з ентузіазмом і прибутковістю.

Після відкриття франшизи, франчайзер запропонує вам менеджера філії та консультантів на місцях, які допоможуть у ваших починаннях. Згодом Kumon проводитиме щомісячні зустрічі в зоні франчайзі для постійної підтримки і консультування.

Як подати заявку на франшизу Kumon?

Щоб подати заявку, ви повинні перейти на сайт франшизи і слідувати інструкціям  https://www.kumonfranchise.com/getting-started

 

Більше: Новини компанії  |  Календар заходів  |  Наш блог  |


* обязательные для заполнения поля.

×

* обов'язкові для заповнення поля.

×