Франшиза кав’ярні Starbucks (США)

Історія франшизи Starbucks

Можливо, це найвідоміша мережа кав’ярень в світі. Вона була створена в Сіетлі в 1971 році Джері Болдуином, Зів Зігле і Гордоном Боукер, які склалися по $ 1 350 кожен, зайняли ще 5 000 і відкрили магазин з продажу кави в зернах. Згодом Ховард Шульц став у них менеджером з роздрібних операцій і маркетингу компанії. У 1983 році після поїздки до Італії Ховард хотів створити концепцію сімейного кафетерію, де він побачив подібні кафе. Але партнери відмовилися від приготування напоїв і зміни концепції існуючого бізнесу в цілому.

2 роки по тому Ховард Шульц заснував власну мережу кафе Il Giornale і почав пропонувати кавові напої. У 1987 році, завдяки допомозі місцевих інвесторів, він купив Starbucks, яка до цього розвивалася дуже повільно. Після злиття Starbucks і Il Giornale, мережа вже росла активно по всій Північній Америці. А з 1996 року вийшла на міжнародний ринок, відкривши першу кав’ярню в Японії. З цього десятиліття Starbucks розширює спектр послуг, пропонуючи більш широкий вибір продуктів всім своїм клієнтам.

  • Промисловість: харчова
  • Рік заснування бізнесу: 1971
  • Штаб-квартира: Сіетл, Вашингтон, США
  • Приблизна кількість закладів: понад 30 000
  • Кількість працівників: понад 291 000 чоловік

Потенціал Starbucks

Starbucks – один з найпопулярніших брендів у світі завдяки чудовим кавовим напоям і різним видам інших напоїв і страв, які він пропонує своїм гостям. Менш ніж за 50 років мережа Starbucks дуже виросла: їй вдалося відкрити понад 30 000 кав’ярень по всьому світу і зібрати команду професіоналів в кількості понад 290 000 чоловік.

У 2020 році Starbucks планує відмовитися від пластикових соломинок у всіх своїх кав’ярнях і почне використовувати кришку, спеціально розроблену для пиття без соломинок. Крім того, у 2020 році Starbucks почав пропонувати послугу замовлення та доставки через Uber Eats.

Інформація про вартість франшизи Starbucks

Якщо ви хочете відкрити свою власну кав’ярню Starbucks, для вас погані новини. Starbucks – не позиціонує себе як франчайзингова мережа і не продає франшиз, так що немає надії на власну франшизну кав’ярню. І в даний час у компанії немає планів на франчайзинг. Але! Все ж є можливість відкрити ліцензовану кав’ярню, що означає, що ваш заклад буде знаходиться під прямим управлінням Starbucks Coffee. Причина такого рішення – мати максимальний контроль над закладами та якістю продукції. Зараз Starbucks розвиває понад 30 000 кав’ярень по всьому світу, близько 4 400 з них є ліцензованими. Але компанія не надає ліцензій фізичним особам. Єдиний спосіб – це компанія з бездоганною репутацією і “чистими” грошима, що має в певному районі кращу локацію, ніж будь-хто (в т.ч. і сам Starbucks). Це може бути, наприклад, адміністрація великого аеропорту і т.д. Тільки така компанія може отримати ліцензію на відкриття закладу під брендом Starbucks. Розмір інвестицій, необхідних у відкриття кав’ярні складає від $ 315 000.

Оцінка прибутку Starbucks

Як зазначалося раніше, Starbucks не займається франчайзингом, але є окремі партнерські кав’ярні, які можуть приносити дохід від $ 650 000 до $ 750 000 на рік в залежності від місця розташування.

Навчання і підтримка в Starbucks

Франчайзі (ліліцензіат) і його співробітники пройдуть навчання та підготовку в рамках комплексної програми франчайзингу Starbucks, щоб навчитися вести бізнес з максимальним прибутком. Франчайзі буде надана підтримка у виборі локації, маркетингу, рекламі, нових продуктах та багато іншого. Крім того, офіс керуючої компанії (ліцензіар) надає постійну підтримку і кваліфіковані консультації.

Як подати заявку на франшизу Starbucks?

Практично неможливо відкрити кав’ярню Starbucks за ліцензією в США або Канаді, але в інших країнах завжди є можливість. Якщо ви хочете подати заявку, ви повинні перейти на веб-сайт Starbucks і зробити запит на інформацію про ліцензію на кав’ярню  https://www.starbuckcoffee.net/starbucks/how-to-open-starbucks/

 

Franchise Capital – міжнародне консалтингове агентство з повним спектром послуг в сфері франчайзингу, яке пропонує рішення «під ключ» від створення, маркетингу, продажу франшизи до навчання, бухгалтерських послуг, експорту франшизи на зовнішні ринки і аутсорсингу відділу франчайзингу. Ми завжди готові прийти вам на допомогу!

Більше: Новини компанії  |  Календар заходів  |  Наш блог  |


* обязательные для заполнения поля.

×

* обов'язкові для заповнення поля.

×