Франшиза кав’ярні GEMINI ESPRESSO CLUB (Україна)

Хочете дізнатися, чому кавовий бренд вже більше 20 років займає лідерські позиції? Як не втратити довіру клієнтів? Тоді насолоджуйтесь читанням кавової історії про торгову марку GEMINI.

Початок шляху GEMINI ESPRESSO CLUB

Ідея побудувати бізнес в кавовій індустрії прийшла до засновника бренду Анатолія Мусієнка після поїздки в Італію. Країна підкорила його не тільки красою архітектури та природи, а й надзвичайно ароматною кавою. Після цього виникла ідея привезти в Україну натуральну зелену каву для того, щоб українці могли насолоджуватися неперевершеним ароматом свіжообсмаженої кави.

Саме тому компанія GEMINI ESPRESSO стала не імпортером кави, а першим в Україні виробником натуральної кави. Кавові зерна доставлялися з Латинської Америки, Африки, Австралії. І в 1996 році було прийнято рішення про створення компанія GEMINI ESPRESSO CLUB.

В середині 90-х українці масово пили тільки розчинну каву, тому просувати на ринок натуральну свіжообсмажену каву було непростим завданням. Доводилося довго переконувати власників кафе, ресторанів, кав’ярень пропонувати клієнтам спробувати натуральний напій – еспресо.

Щоб зробити якісну каву, співробітники GEMINI ESPRESSO проходили навчання в Італії і вчилися правильно обсмажувати каву, створювати ідеальні кавові суміші. Було закуплено італійське обладнання для помелу і обсмажування зелених кавових зерен.

Розвиток GEMINI ESPRESSO CLUB

Українці оцінили тонкий аромат кави і з часом компанія GEMINI ESPRESSO CLUB стала займатися не тільки виробництвом і продажем натуральної кави, але і продажем кавового обладнання, пропонувалося також навчання бариста і сервісне обслуговування кавових машин.

При виробництві компанія використовує тільки натуральне і якісне кавове зерно. Асортимент кави постійно розширюється, використовуються нові технології при виробництві, а також при упаковці товару, щоб аромат кави зберігався на довгий час.

Секретом успіху компанії GEMINI ESPRESSO CLUB є те, що на всіх етапах роботи вона прагне створити ідеальний продукт. Клієнтам пропонується дійсно якісний продукт за доступною ціною в порівнянні з європейськими аналогами.

Ще один секрет GEMINI – це чітке розуміння того, хто є клієнтом бренду, що дозволяє побудувати довірчу комунікацію з кожним замовником і відвідувачем.

У 2013 році була відкрита перша кав’ярня. Далі компанія працювала над створенням максимально прибуткової бізнес-моделі. Після того як компанія розробила і протестувала на практиці оптимальний формат, було прийнято стратегічне рішення про масштабування бізнесу і запуску франшизи.

Особливості франшизи GEMINI ESPRESSO CLUB

Формат кав’ярень розрахований на абсолютно різний сегмент споживачів. Клієнти можуть не тільки випити кави в приємній атмосфері, але і взяти кави із собою або просто купити пачку ароматної кави і насолоджуватися нею в домашній атмосфері або в процесі плідного трудового дня.

GEMINI ESPRESSO CLUB пропонує партнерам декілька форматів кав’ярень:

  • Coffee Point – торговий острівець, площею від 4 кв.м., який може розміщуватися в торговому, розважальному або бізнес-центрі;
  • також є формат малих архітектурних форм.

Найближчим часом компанія планує відкрити кав’ярню, площа якої більше 150 м2. У закладі буде розташовуватися повноцінна кухня, мініростер, за допомогою якого кавові зерна будуть обсмажувати на місці. Цей формат GEMINI ESPRESSO CLUB протестує самостійно, а в подальшому планується запуск франшизи.

Компанія надає своїм партнерам підрядників, перевірених роками для поставки меблів і обладнання.

У кожній області країни у компанії GEMINI ESPRESSO CLUB є

офіційні дистриб’ютори, які дуже оперативно забезпечують франчайзі якісною кавою.

Компанія надає франчайзі всебічну підтримку:

  • консультації фахівця по франчайзингу на всіх етапах запуску та розвитку кав’ярні;
  • постійне оновлення меню;
  • проведення сезонних акцій;
  • сервісне обслуговування кавового обладнання;
  • навчання персоналу в професійній школі бариста;
  • рекламну підтримку.

Франшиза GEMINI ESPRESSO CLUB не вимагає великих грошових вкладень, до того ж окупається до року.  Розмір паушального внеску становить 1000 $, при цьому роялті відсутнє.

GEMINI ESPRESSO CLUB сьогодні

На сьогоднішній день кава під торговою маркою GEMINI відома у всіх куточках України. Бренд представлений в більш ніж 1000 населених пунктах країни.

У школі GEMNI BARISTA SCHOOL навчаються фахівці з усіх точок України.

Компанія постійно прагне до досконалості, впроваджуючи нові технології виробництва і упаковки кави, пропонуючи доступні ціни і смачну ароматну каву своїм клієнтам.

Компанією була випущена лімітована лінійка стаканчиків, які можна брати з собою. На кожній склянці написані побажання, які викликають у клієнтів позитивні емоції.

Хочете стати частиною команди GEMINI ESPRESSO CLUB і дізнатися всі подробиці співпраці з компанією? Тоді зверніться до експертів Franchise Capital, і ваша мрія вже завтра може стати реальністю.

 

Більше: Новини компанії  |  Календар заходів  |  Наш блог  |


* обязательные для заполнения поля.

×

* обов'язкові для заповнення поля.

×