Франшиза фастфуду Doner Kebab (Німеччина)

Історія франшизи Doner Kebab

Це мережа закладів швидкого харчування, що спеціалізується на приготуванні кебаба виняткової якості. Doner Kebab був створений Кадиром Нурманом в Німеччині у 1989 році, щоб пропонувати широкий вибір унікальних і корисних кебабів. Проект почав працювати за франшизою у 2013 році в Дубаї і з цього моменту почав швидко масштабуватися, відкрившись в Абу-Дабі, Шарджі, Омані, Бахрейні, Швейцарії і деяких інших країнах. Свою першу франшизу Doner Kebab відкрив у Великобританії в 2014 році, а потім, в 2019 році, в США і Канаді.

  • Промисловість: харчова
  • Рік заснування: 1989
  • Рік запуску франшизи: 2013
  • Штаб-квартира: Берлін, Німеччина
  • Приблизна кількість закладів: понад 60

Потенціал Doner Kebab

Компанія помітно зросла, відкривши більше 60 закладів в Європі і на Близькому Сході. Обсяг її продажів оцінюється в 2,2 млн. євро в день і 3,5 млрд. євро в рік. Його мета — стати найбільшим брендом кебаба в світі, відкривши понад 1 500 закладів по всьому світу протягом наступних десяти років.

Інформація про вартість Doner Kebab

Розмір інвестицій у відкриття франшизного закладу буде залежати від країни, формату франшизи, розміру приміщення, розміру кухні, інвентарю, обладнання, посадкових місць (більше 40) та іншого. Прогнозовані інвестиції варіюються від $ 320 000 до $ 450 000, і компанія вимагає, щоб франчайзі мав ліквідний капітал в розмірі $ 250 000. На додаток до вищезгаданого, паушальний платіж за франшизу становить $ 25 000.

Оцінка доходу Doner Kebab

Залежно від країни, розміру закладу, кількості місць і т.п., прогнозований щотижневий дохід складає $ 19 290.

Навчання і підтримка Doner Kebab

Німецька команда Doner Kebab допомагає своїм франчайзі протягом всього навчального процесу, щоб вони могли впевнено керувати своєю франшизною точкою. Франчайзер допоможе з локацією, дизайном закладу, рекламою, маркетингом і кампаніями в соціальних мережах. Надасть всі інструменти, щоб франчайзі могли залучити якомога більше клієнтів.

Як подати заявку на франшизу German Doner Kebab?

Щоб дізнатися про франшизу, ви повинні заповнити форму на https://www.germandonerkebab.com/german-doner-kebab-gdk-fast-food-franchise-opportunity

 

Franchise Capital – міжнародне консалтингове агентство з повним спектром послуг в сфері франчайзингу, яке пропонує рішення «під ключ» від створення, маркетингу, продажу франшизи до навчання, бухгалтерських послуг, експорту франшизи на зовнішні ринки і аутсорсингу відділу франчайзингу. Ми завжди готові прийти вам на допомогу!

Більше: Новини компанії  |  Календар заходів  |  Наш блог  |


* обязательные для заполнения поля.

×

* обов'язкові для заповнення поля.

×