Франшиза DPD

Історія франшизи DPD

Це міжнародна компанія з доставки посилок, що базується у Франції. У 1999 році Le Groupe La Poste створила GeoPost для створення швидкої і ефективної системи доставки посилок. Згодом GeoPost купила Parceline, ірландську службу доставки посилок, що базується у Великобританії.

У 2002 році GeoPost уклала франчайзингову угоду з Поштою Швеції для консолідації своїх міжнародних послуг. У 2008 році назва була змінена на Dynamic Parcel Distribution (DPD). З цього моменту було зроблено кілька придбань, які дозволили DPD розширитися в Європі та інших країнах світу. У 2015 році бренд змінив назву на DPDgroup, утворений чотирма іншими брендами, такими як DPD, Chronopost, SEUR, Interlink Express.

  • Сфера: логістика, послуги з доставки посилок
  • Рік заснування: 1999
  • Штаб-квартира: Іссі-ле-Муліно, Франція
  • Кількість працівників: понад 75 000 чоловік

Потенціиал франшизи DPD

Це відомий бренд послуг доставки посилок, визнаний у всьому світі. Це друга за величиною мережа поштових відправлень в Європі, яка пропонує свої послуги іншим країнам за її межами. DPD має міцну базу з 75 000 спеціалістів з доставки і володіє величезним ресурсом для доставки мільйонів посилок щодня. DPD продовжує розширюватися з кожним роком, консолідуючи свою франчайзингову мережу по всьому світу.

Інформація про вартість франшизи DPD

Вартість буде залежати від країни, в якій буде відкрита франшиза. Зокрема, паушальний внесок і інвестиційні витрати на розвиток франшизи в Великобританії варіюються від 1 300 до 2 300 фунтів стерлінгів.

Розрахункові оцінки DPD

Франшиза пропонує вам можливість отримати дохід від 140 000 до 500 000 фунтів стерлінгів у Великобританії, в залежності від формату бізнесу та ефективності доставки посилок.

Навчання і підтримка в DPD

Команда DPD запропонує вам безперервне навчання, щоб розповісти про основні формати і основи франчайзингу, управління технологіями для кращого планування маршруту, обслуговування клієнтів і всього, що пов’язано з операціями з доставки посилок.

Поки ви тренуєтеся, компанія допоможе вам з фінансуванням, щоб не було проблем, коли ви почнете працювати. Крім того, франчайзер надасть вам щоденну підтримку і поради, щоб зробити ваш бізнес прибутковішим.

Як подати заявку на франшизу DPD?

Сайт компанії: https://www.dpd.com/group/en/

Прокрутіть веб-сторінку вниз, і ви зможете отримати доступ до веб-сторінки потрібної країни.

Щоб стати франчайзі DPD в Великобританії, ви повинні заповнити форму на https://drivers.dpd.co.uk/register  і мати під рукою водійські права, паспорт і номер державного страхування. Це документація, необхідна для подання запиту.

 

Більше: Новини компанії  |  Календар заходів  |  Наш блог  |


* обязательные для заполнения поля.

×

* обов'язкові для заповнення поля.

×