Франшиза DHL

DHL – ваш партнер з логістики і e-commerce (електронна логістика), який пов’язує продавців з покупцями по всьому світу. DHL пропонує стандартні рішення для прийому, доставки і повернення посилок всередині країни і за кордон для бізнес-клієнтів. Крім того, DHL надає логістичні послуги електронної комерції на окремих ринках Північної і Південної Америки, Азіатсько-Тихоокеанського регіону і Близького Сходу/Африки.

DHL зі штаб-квартирою в Бонні, Німеччина і регіональними офісами в США і Сінгапурі, має сильні позиції в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, особливо в Індії, а також в Північній і Південній Америці, де з 2004 року працює колишня DHL Global Mail.

Мета DHL – стати лідером з глобальної логістичної діяльності, пов’язаної з електронною комерцією, з фокусом на три області: транскордонна доставка, доставка всередині країни і виконання замовлень. DHL робить транскордонну доставку простою і доступною. А також забезпечує глобальну мережу виконання замовлень, що зв’язує клієнтів компанії з їх клієнтами.

DHL пропонує інтегровані послуги і індивідуальні, орієнтовані на клієнта рішення для управління і транспортування листів, товарів та інформації.

Умови франшизи DHL

Франшиза логістичної компанії DHL пропонується в дуже обмеженій кількості країн.

  • Галузь: логістика, послуги упаковки і доставки
  • Паушальний платіж: $ 9 500
  • Навчання та підтримка: так
  • Доступне фінансування: так

DHL є частиною провідної логістичної групи в світі Deutsche Post DHL. Компанія складається з чотирьох підрозділів. Ці сегменти працюють під управлінням власної штаб-квартири. Функції управління Групою виконує Корпоративний центр.

В DHL централізували внутрішні служби, які підтримують всю Групу, включаючи фінансові операції, ІТ та постачання. Ця консолідація дозволяє DHL підвищити гнучкість власного бізнесу, поліпшити якість обслуговування і домогтися економії за рахунок масштабу і зниження витрат.

 

Інновації DHL

Що потрібно, щоб придумувати нові революційні ідеї? Це вимагає бачення, стратегії і відданих справі людей. З новим підрозділом DHL Solutions & Innovations (DSI) інноваційна діяльність компанії знаходиться в центрі уваги. Місія DHL Solutions & Innovations – розробляти конкурентоспроможні, інноваційні логістичні рішення, гнучкі і екологічно безпечні для вирішення завдань майбутнього. Ці рішення засновані на спільному обміні знаннями, технологіями, послугами і ресурсами з клієнтами і всередині партнерської мережі.

Де ви бачите майбутнє? Центр інновацій DHLвнешняя ссылка – невід’ємна частина DSI – розташований недалеко від аеропорту Кельн/Бонн, Німеччина, відкритий для відвідувачів з DHL, її клієнтів та партнерів.

Центр інновацій DHL з чотирма зонами – демонстраційним залом, лабораторією, практичної лабораторією і конференц-зоною – є місцем для досліджень, зустрічей і місцем для презентації інновацій в логістиці. Використовуючи найсучаснішу технологію RFID, виставковий зал перетворює останні логістичні інновації та ідеї в емоційний досвід для відвідувачів. Практична лабораторія центру пропонує інтерактивний демонстраційний майданчик для прототипів; лабораторія забезпечує загальну науково-дослідницьку платформу для ініціатив Групи в галузі технічних інновацій. У конференц-залі, DHL шукає перспективні логістичні рішення з клієнтами, компаніями-партнерами і внутрішніми бізнес-підрозділами.

 

Більше: Новини компанії  |  Календар заходів  |  Наш блог  |


* обязательные для заполнения поля.

×

* обов'язкові для заповнення поля.

×