Франшиза кав’ярні Costa Coffee (Великобританія)

Історія франшизи Costa Coffee

Це глобальна мережа кав’ярень, яка заснована у Великобританії і належить американській компанії The Coca-Cola Company. Серхіо і Бруно Коста створили її у 1971 році, а франчайзингову програму почали у 1978 році, коли вони відкрили перший магазин на Vauxhall Bridge Road в Лондоні. У 1985 році Серджіо купив частку компанії у Бруно, а десять років потому Costa Coffee купила Whitbread.

З 1999 року компанія Costa Coffee почала розширюватися на міжнародному ринку, відкриваючи магазини в Дубаї, на Кіпрі тощо. У 2019 її купила компанія Coca-Cola. Costa Coffee визнана кращою кавовою мережею в Європі з більш як 3 900 кав’ярнями по всьому світу.

  • Індустрія: кава
  • Рік заснування: 1971
  • Рік запуску франшизи: 1978 р.
  • Штаб-квартира: Данстейбл, Англія
  • Приблизна кількість закладів: понад 3 900
  • Кількість працівників: 18 500 чоловік

Потенціал Costa Coffee

Це мережа, яка пропонує один з кращих брендів кави в світі більш ніж в 3 900 містах. Це бренд, який сильно конкурує з Starbucks. Компанія планує розвиватися поки на територіях, на яких вона вже представлена, досягнувши мети в 2,5 мільярда фунтів стерлінгів світових продажів в 2020 році.

Інформація про вартість Costa Coffee

Франшиза вимагає, щоб у франчайзі було мінімальна приватна інвестиція в розмірі 250 000 фунтів стерлінгів, щоб згодом проінвестувати ще 800 000 фунтів стерлінгів. Всі ціни і умови франшизи будуть залежати від місця розташування і розміру кав’ярні.

Наскільки безпечно інвестувати у франшизу Costa Coffee?

Так, інвестувати безпечно, оскільки в останні роки франшизі вдалося привернути увагу людей і прямо конкурувати зі Starbucks. Інвестиції в Costa Coffee дуже прибуткові, оскільки великий відсоток населення світу п’є каву щодня. Ваш заробіток буде гарантований, тому що компанія пропонує програму навчання, яка дозволить вам вести свій бізнес з прибутком.

Навчання і підтримка Costa Coffee

Для підтримки якості своєї продукції і престижу компанії Costa Coffee пропонує програму навчання для франчайзі і його співробітників, щоб підготувати їх найкращим чином.

Вона надасть вступний курс для навчання бариста, касирів, менеджерів і всього персоналу правильного управління франшизою Costa Coffee. Costa Coffee запропонує вам підтримку у виборі місця розташування кав’ярні та періодичні консультації, коли це необхідно франчайзі.

Як подати заявку на франшизу Costa Coffee?

Щоб зв’язатися з командою Costa Coffee та отримати інформацію про можливості франшизи, вам необхідно заповнити форму на сторінці https://www.costa.co.uk/business/contact-form/.

 

Franchise Capital – міжнародне консалтингове агентство з повним спектром послуг в сфері франчайзингу, яке пропонує рішення «під ключ» від створення, маркетингу, продажу франшизи до навчання, бухгалтерських послуг, експорту франшизи на зовнішні ринки і аутсорсингу відділу франчайзингу. Ми завжди готові прийти вам на допомогу!

Більше: Новини компанії  |  Календар заходів  |  Наш блог  |


* обязательные для заполнения поля.

×

* обов'язкові для заповнення поля.

×