Франшиза мобільної кав’ярні Cafe2U (Австралія)

Історія франшизи Cafe2U

Проект Cafe2U був заснований в Австралії у 2000 році. Коли кавовий бізнес отримав широку популярність, в Cafe2U вирішили розробити концепцію масштабування через мобільні франчайзингові кав’ярні (кавові фургони). Сьогодні це одна з найвідоміших мобільних кав’ярень у світі. Починаючи з 2004 року компанія почала розвиватися по всьому світу, використовуючи систему франчайзингу. Сьогодні Cafe2U успішно масштабуються на міжнародних ринках у Великобританії, Німеччині, Ірландії, США, Новій Зеландії та Південній Африці. В даний час у Cafe2U більше 250 працюючих франшиз по всьому світу.

  • Промисловість: харчова
  • Рік заснування: 2000
  • Рік запуску франшизи: 2004
  • Штаб-квартира: Сідней, Австралія
  • Приблизна кількість закладів: понад 250

Потенціал Cafe2U

Компанія Cafe2U стала однією з найвідоміших мобільних кавових компаній у світі. У неї розвивається більше 250 мобільних франшиз в декількох країнах, і мережа продовжує активно рости. Завдяки моделі, реалізованої Cafe2U, вдається щотижня надавати свої послуги великій кількості людей, отримуючи більший прибуток навіть у вихідні дні. Cafe2U був удостоєний нагороди «Краща система франчайзингу» від журналу Smart Investor.

За оцінкою Financial Review франшиза Cafe2U входить в рейтинг 7 кращих франчайзингових мереж Австралії виключно на основі рентабельності інвестицій франчайзі. Це стало результатом незалежної оцінки понад 600 австралійських франчайзингових мереж.

Компанія включена в рейтинг 100 найбільш швидкозростаючих франчайзингових мереж Австралії за версією Business Review Weekly (BRW).

Інформація про вартість франшизи Cafe2U

Вартість буде залежати від різних чинників, таких як придбання повністю обладнаного фургона, ексклюзивної робочої території, пакета прискореного навчання, уніформи, рекламних або маркетингових матеріалів і популярності бренду в даному регіоні.

Вартість франшизи може варіюватися в залежності від країни, в якій потенційний франчайзі буде розвивати франшизу. Середній розмір інвестицій коливається від $ 100 000 до $ 150 000.

Оцінка прибутку Cafe2U

Франшиза дозволяє отримати дохід в розмірі 2 500 $/тиждень протягом перших двох тижнів. Потім, завдяки навчанню та локальному маркетингу, виручка і прибуток збільшаться.

Наскільки безпечно інвестувати в Cafe2U?

Франчайзер гарантує, що новий франчайзі отримає мінімальний встановлений дохід (2 500 $/тиждень протягом перших двох тижнів), а якщо партнер отримає менше, то різницю покриє франчайзер. Це гарантує швидкий старт франчайзі!

Навчання і підтримка в Cafe2U

Cafe2U надає пакет Acceleration Package, який містить всі необхідні ресурси і навчить вас всьому, що вам потрібно знати для успішного управління своїм бізнесом і ефективного отримання переваг. План навчання складається з 4 тижнів підготовки:

  • Тиждень 1: навчання буде проходити в класі, і саме там франчайзі навчать всіх операцій і розвитку бізнесу, системам управління і багато чому іншому.
  • Тиждень 2: буде проведена оцінка території для визначення ділових можливостей.
  • Тиждень 3 та 4: франчайзі почне працювати разом зі своїм менеджером з розвитку франчайзингу (FDM), який згодом буде зв’язуватися з ним щотижня, щоб спостерігати за успіхами партнера.

Як подати заявку на франшизу Cafe2U?

Для отримання інформації про франшизу перейдіть за посиланням http://cafe2u.com/au/franchise-opportunities/request-more-info і заповніть форму. Залежно від країни ви повинні отримати доступ до відповідного веб-сайту.

 

Більше: Новини компанії  |  Календар заходів  |  Наш блог  |


* обязательные для заполнения поля.

×

* обов'язкові для заповнення поля.

×