Франшиза автозаправної станції BP Connect (Великобританія)

Історія франшизи BP Connect

BP (British Petroleum) – глобальний енергетичний бізнес з офісами по всьому світу.
Історія цього бренду почалася 100 років тому з відкриття нафти. У 2000 році компанія об’єдналася з іншими підприємствами на кілька років і змінила назву на BP. BP відкрила свої перші офіси в Великобританії (2000), а потім в США (2001). В даний час у неї понад 300 АЗС по всьому світу.

  • Промисловість: нафтопереробна
  • Рік заснування: 2000
  • Рік запуску франшизи: 2000
  • Штаб-квартира: Лондон, Англія
  • Приблизна кількість закладів: понад 300
  • Кількість працівників: біля 73 000 чоловік

Потенціал BP Connect

BP Connect була заснована як одна з найважливіших нафтогазових компаній Великобританії та світу. Вона відкрила більше 300 власних точок і більше 1 000 АЗС незалежних брендів.

Мета BP Connect – оптимізувати майбутнє транспорту за рахунок створення в найближчі роки надшвидкої системи заправки/зарядки на заправних станціях BP. Проект має великий потенціал, оскільки франшизи, пропоновані BP Connect, відрізняються низькою вартістю, високою ефективністю і певною складністю в їхньому розвитку.

Інформація про вартість франшизи BP Connect

Паушальний платіж становить 20 000 фунтів стерлінгів. Крім того, для відкриття франшизи BP Connect потрібні ліквідні інвестиції в розмірі 800 000 фунтів стерлінгів і загальні інвестиції в розмірі 2 млн. фунтів стерлінгів. Ці значення є приблизними і будуть залежати від формату франшизи, розташування в країні або за кордоном, нерухомості, необхідного устаткування і т.п.

Наскільки безпечно інвестувати у BP Connect?

Це підприємство, яке безперервно розвивалося протягом 100 років. Це глобальний бренд, який гарантує безпеку і прибутковість франшизи своїх франчайзі. У BP є програма навчання, щоб підготувати франчайзі як професіонала, щоб він міг правильно займатися даним видом бізнесом.

Навчання і підтримка в BP Connect

З першого дня вам буде допомагати менеджер по франчайзингу в тому районі, де ви хочете створити свій підрозділ. Важливо пам’ятати, що BP Connect також проводить навчання співробітників франчайзі.

В ході навчання ви отримаєте всі інструменти, підтримку продажів, маркетинг, рекламу, навчання адміністративного управління, обслуговування клієнтів і багато іншого. Крім того, до і після того, як ви почнете працювати, ви будете отримувати рекомендації від команди BP.

Як залишити заявку на франшизу BP Connect?

Перейдіть на https://www.bp.com/en/global/corporate/contact-us.html і виберіть країну на свій розсуд, щоб зв’язатися з командою BP.

 

Franchise Capital – міжнародне консалтингове агентство з повним спектром послуг в сфері франчайзингу, яке пропонує рішення «під ключ» від створення, маркетингу, продажу франшизи до навчання, бухгалтерських послуг, експорту франшизи на зовнішні ринки і аутсорсингу відділу франчайзингу. Ми завжди готові прийти вам на допомогу!

Більше: Новини компанії  |  Календар заходів  |  Наш блог  |


* обязательные для заполнения поля.

×

* обов'язкові для заповнення поля.

×