Франшиза ресторану швидкого харчування DIXY CHICKEN (Великобританія)

Dixy Chicken одна з провідних мереж chicken-ресторанів в Європі, заснована у 1986 році. До мережі входить понад 100 закладів, розміщених по всьому світу. З моменту заснування у Великобританії, Dixy Chicken представила концепцію халяльного м’яса і по сьогоднішній лінь спеціалізується на цьому. Dixy Chicken прагне підтримувати найвищі стандарти і надавати своїм клієнтам високоякісні продукти харчування. Тому професійна команда Dixy Chicken стежить за якістю і забезпечує дотримання найвищих стандартів.

Історія франшизи Dixy Chicken

Dixy Chicken була заснована у 1986 році двома бізнесменами, які припускали, що халяльна курка сподобається багатонаціональному населенню Великобританії. Вже незабаром бізнес мав феноменальне зростання і компанія змогла відкрити більше 50 ресторанів Dixy Chicken тільки у Великобританії.

У 2008 році Dixy Chicken перейшла під управління компанії Church’s Chicken, провідного виробника курятини з 1952 року. У якій було понад 1 500 ресторанів з двома різними торговими марками і успішними франшизами на чотирьох континентах. В Church’s Chicken планували змінити назву ресторанів Dixy Chicken на Texas Chicken, але її сьогоднішній власник, пан Шакіл Аршад, побачив багатообіцяючу Dixy Chicken і в кінці 2008 року придбав Dixy, щоб зробити Dixy Chicken всесвітнім брендом.

Dixy Chicken постійно вводить нововведення і експериментує зі своїми чудовими стравами. У компанії підтримують початковий вектор і створюють апетитні страви, які радують своїх гостей, щоб вони поверталися до Dixy Chicken знову і знову. У Dixy Chicken пишаються тим, що приділяють увагу якості, а не кількості, і пропонують свіжу і корисну халяльную курятину. Вони використовують унікальну суміш спецій і кращих інгредієнтів для приготування апетитних страв. Dixy Chicken робить фокус не тільки на смак, але і на безпеку харчових продуктів. У компанії розуміють, наскільки важливо правильно харчуватися. Вони пропонують безліч чудових страв, таких як гамбургери, салати, курка-гриль, піца, гарніри, халяльна курка, десерти і напої.

Можливості франшизи Dixy Chicken 

Dixy Chicken успішна мережа chicken-ресторанів в Європі. «Dixy» це глобальний бренд, кожен продукт, який вони продають своїм гостям, має відмінне співвідношення ціни і якості, що робить бізнес найбільш швидкозростаючою мережею швидкого харчування в Європі. Буде розумним рішенням інвестувати в франшизу Dixy Chicken, оскільки у них є управлінська команда, яка направляє франчайзі на кожному етапі. Потенційний прибуток Dixy Chicken досить високий, і запуск їх франшизи це можливість, яку не можна упускати.

Інформація про вартість франшизи Dixy Chicken 

Роялті становлять 4% від обороту, виплачується щомісяця, а реалізація франшизи Dixy Chicken обійдеться франчайзі приблизно в 120 000 фунтів стерлінгів.

Навчання і підтримка у франшизі Dixy Chicken

Dixy Chicken підтримує своїх франчайзі на кожному етапі з самого початку. Їхня професійна команда допоможе з підбором і навчанням персоналу, розташування франшизного ресторану, консультаціями з контролю якості та маркетингом. Віддана своїй справі і професійна команда розповість вам, як надавати ефективні послуги з обслуговувати гостей. Програма навчання Dixy Chicken допомагає вести успішний бізнес і дає всі необхідні навички.

Оцінка прибутку франшизи Dixy Chicken?

Dixy Chicken успішний глобальний бренд, франчайзі може отримувати гарний прибуток від 60 000 до 80 000 доларів на рік, але це залежить від місця розташування, розміру франчайзингового ресторану і ряду інших чинників франшизи.

Як подати заявку на франшизу Dixy Chicken

Отримання франшизи Dixy Chicken простий процес. Потрібно просто відправити форму на їх веб-сайті: http://www.dixychicken.com/franchise-opportunities.html

 

Franchise Capital – єдине консалтингове агентство в сфері франчайзингу з повним спектром послуг, яке пропонує рішення «під ключ», орієнтовані на найбільш важливі аспекти стратегії зростання вашої франчайзингової мережі. Від послуг зі створення, маркетингу, продажу франшизи до навчання, бухгалтерських послуг, експорту франшизи на зовнішні ринки і аутсорсингу відділу франчайзингу – ми завжди готові прийти вам на допомогу!


* обязательные для заполнения поля.

×

* обов'язкові для заповнення поля.

×