10 кращих франшиз липня 2020 року. Рейтинг Franchise Capital

ТОП-10 франшиз липня 2020 року за версією відвідувачів і експертів сайту Franchise Capital виглядає наступним чином:

  1. Perfect Balance
  2. Маленька Пекарня
  3. Супкультура
  4. Экспресс Стрижка
  5. Burger Сlub
  6. RIGHT FOOD
  7. Kubikus
  8. BEAUTY PROF
  9. VILLA terra
  10. Mail Boxes Etc.

Давайте розберемося, що це за проекти?

№ 1.

Франшиза Perfect Balance” – Франчайзинг Perfect Balanceстрімко зростаючий проект, який успішно себе зарекомендував на ринку здорового харчування в декількох країнах. Основна спеціалізація – це інноваційний сервіс доставки здорового харчування, який відповідає потребам кожного клієнта. Проект допомагає людям заощадити час на приготуванні і підрахунку калорій, пропонуючи їм здорову і зручну альтернативу. Високий рівень якості та сервісу роблять Perfect Balance незамінним помічником для тих, хто прагне здорового способу життя.

№ 2.

Франшиза Маленька Пекарня” Франшиза пекарні– мережа невеликих пекарень повного циклу виробництва, де безпосередньо на місці і в присутності відвідувачів замішують і випікають якісну і дійсно смачну випічку. Будь-який клієнт зможе переконатися на власні очі в якості та свіжості випічки завдяки обладнанню в пекарні відкритого типу! Така ексклюзивна пропозиція створить особливу атмосферу у вашій пекарні, приверне відвідувачів, охочих поспостерігати за процесом приготування і випічки здоби, і насолодитися божественним ароматом і смаком свіжоспеченої продукції.

№ 3.

Франшиза Супкультура” (міжнародна ТМ “Soupculture”) – Франшиза фастфудафранчайзингова мережа кафе здорового харчування, орієнтована на усвідомлене споживання та екологічність. “Супкультура” створила новий унікальний продукт на ринку швидкого харчування – крем-суп в їстівному стакані. Такий винахід вивів формат вуличної їжі на новий рівень, дозволяючи вживати суп «на ходу».

 

№ 4.

Франшиза Экспресс Стрижка” – Франшиза Експрес Стрижкамережа перукарських з інноваційною технологією збирання робочого місця, дезінфекції інструментів і поверхонь, сухий стрижки. «Экспресс Стрижка» – це ноу-хау на ринку індустрії краси в перукарському мистецтві. «Экспресс Стрижка» була розроблена на початку 2013 року на базі мережі перукарських салонів «Гармонія», які успішно розвиваються в індустрії краси з 2005 року. На сьогодні, в мережі працює більше 100 салонів, які представлені в 5 країнах світу (Україна, РФ, Казахстан, Польща і Чехія).

№ 5.

Франшиза “Burger Сlub” – Франшиза Бургер Клабкрафтова бургерна! Міжнародна мережа за плечима якої досвід відкриття понад 170 закладів в 8 країнах світу. Проект постійно рухається вперед, покращуючи смак, технології, зовнішній вигляд ресторанів. Так в 2017 році з’явилися заклади мережі нового покоління в яких був доданий ряд яскравих відмінностей і інновацій.

№ 6.

Франшиза “RIGHT FOOD” – Франшиза RIGHT FOOD франшиза доставки еды франшиза доставки їжі (10)сервіс надає унікальні послуги з доставки правильного харчування. Це повноцінна, здорова їжа на весь день, з доставкою. Сервіс звільняє клієнтів від утомливих походів по магазинах і стояння в чергах, захищає від імпульсивних покупок всього зайвого. Унікальність проекту в об’єднанні медичних знань і сучасних методів приготування їжі.

№ 7.

Франшиза “Kubikus” – Франшиза Кубикусшкола спідкубінгу “Kubikus” була заснована у 2018 році у місті Луцьку. Її засновнику – Дмитру Трухіну вдалося сформувати і впровадити програму, яка розрахована на 9-12 місяців навчання і включає вивчення 16 цікавих головоломок для дітей віком від 6 років. Для засновника було важливим підібрати алгоритми, які зрозуміють діти 5-6 років, що відвідують навчання. Вдосконалюючи методику, вдалося досягти заміни складних спідкуберських формул, простими асоціативно-ментальними історіями, які ототожнюються у дітей з певними обертальними рухами на кубику. З часом було розроблено і відібрано тільки найкращі схеми для розуміння, які колектив систематизував і адаптував у довготривалий і такий корисний курс. За умови дотримання методики і рекомендацій франчайзера, курс виглядає як досить “не складна” і захоплююча реалізація складних головоломок, що не може залишити байдужими дітей та їх батьків.

№ 8.

Франшиза “BEAUTY PROF” – Франшиза магазину хіміїнаціональний дистриб’ютор професійної косметики та обладнання для перукарів, візажистів, бровистів, спеціалістів манікюра та педикюра. Компанія успішно розвиває власну мережу бутиків, яка складається з 30-ти об’єктів торгівлі (станом на травень 2020 року), інтернет магазин, дилерську мережу та ексклюзивно розвиває бренди власного імпорту.

№ 9.

Франшиза “VILLA terra” – Франшиза будівельного магазинуце сучасна будівельна база, де можна придбати все необхідне для зведення власного будинку від фундаменту до покрівлі. Компанія поєднує в собі найкращий товарний пакет та сучасні сервіси. Філософія компанії – популяризувати культуру комфорту покупки. Клієнт приходить в гарний сучасний офіс, отримує професійну консультацію за чашкою запашної кави, вибирає потрібні матеріали в шоу-румі, та має можливість придбати все, що потрібно в одному місці. Без стресів, без біганини і зайвого пошуку більш вигідної пропозиції, без подальших проблем від несумісності матеріалів або їх низької якості. В компанії вірять в те, що всі матеріали, які використовуються в будівництві об’єкта, повинні бути взаємопов’язаними і взаємодоповнюючими, тому пропонують своїм клієнтам системні рішення. Якщо клієнт прийдете просто з ескізом проекту, у VILLA terra готові все інше взяти на себе.

№ 10.

Франшиза “Mail Boxes Etc.” – франшиза мбиодна з відоміших глобальних франчайзингових мереж, яка пропонує логістичні, поліграфічні, поштові послуги для компаній та приватних осіб. Компанія MAIL BOXES ETC. була заснована у 1980 році в Сан-Дієго (Каліфорнія, США). Зараз штаб-квартира MBE розташована в Мілані (Італія). Річний оборот мережі сягає понад 1.5 мільярди доларів. Ідея засновників MBE була оцінена з гідністю, і за 40 років існування компанії, відкрито понад 1 650 Центрів, що пропонують послуги для бізнесу та фізичних осіб. Компанія успішно працює в 45-ти країнах світу, зокрема в Італії, Іспанії, Німеччині, Австрії, Франції, Польщі, Швейцарії, Португалії, Великобританії, Україні, Росії, Казахстані, Киргизстані, Японії, Австралії, США. Всього в групі компаній понад 2500 Центрів.

Вітаємо всіх учасників рейтингу! І бажаємо їм успіху в розвитку франчайзингового напряму!

 

Більше: Новини компанії  |  Календар заходів  |  Наш блог  |


* обязательные для заполнения поля.

×

* обов'язкові для заповнення поля.

×